Części i regeneracja

Części i regeneracja

ponad rok temu  20.07.2021, ~ Administrator   

Tarcze i klocki hamulcowe Textar do kolejnych modeli samochodów

W ostatnich tygodniach asortyment Textar powiększył się o części do aż ośmiu modeli samochodów. Z elementów układu hamulcowego marki mogą korzystać m.in. posiadacze miejskiego Opla Corsy, luksusowego BMW 7, ale także dostawczego Forda Transita.

Oferta Textar systematycznie rozszerza się o kolejne produkty do najnowszych modeli samochodów osobowych. W każdym z tych przypadków marka wprowadziła swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych jako pierwsza. Informuje o tym towarzyszące artykułom hasło „F1rst to market”. 

Producenci samochodów bezustannie modernizują swoje auta, oferując coraz nowsze, bardziej zaawansowane wersje znanych modeli. Tempo rozwoju utrzymuje również Textar, który opracował i wprowadził do asortymentu tarcze hamulcowe do czterech popularnych pojazdów osobowych. Są to: odświeżona Mazda CX-30, drugi najchętniej wybierany model marki w Polsce; Citroen C4, który w najnowszym wydaniu zadebiutował w zeszłym roku; miejski crossover Peugota – 2008, który w ubiegłym roku przeszedł całkowitą modernizację, a także Opel Corsa szóstej już generacji.

Textar mocno akcentuje swoją obecność również w segmencie samochodów luksusowych i SUV-ów. Oferta klocków hamulcowych poszerzyła się o części do nowego BMW 7, które zadebiutowało w 2020 roku, nowego Porsche Macan, a także do nowego Hyundaia Santa Fe, który został zaprezentowany w Polsce we wrześniu ubiegłego roku. Jednocześnie rozszerza się oferta Textar do pojazdów użytkowych. Firma była pierwszą, która wprowadziła na rynek samochodowych części zamiennych tarcze hamulcowe do nowego Forda Transita. 

Tagi: TEXTAR,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony