Części i regeneracja

Części i regeneracja

ponad rok temu  18.06.2010, ~ Administrator   

Strona 1 z 2

Po drodze do Bydgoszczy organizatorzy szkoleń odwiedzili Międzynarodowe Targi Logistyki i Transportu Truck&Bus Poland 2010, które odbyły się w dniach 22-23 maja br. w Myślęcinku. - Oprócz bogatej ekspozycji wyposażenia warsztatów, dużym zainteresowaniem wśród zaproszonych gości cieszyły się I Mistrzostwa Polski Mechaników Samochodowych, których Inter Cars S.A., wspólnie ze Stowarzyszeniem Q-Service Truck był współorganizatorem – podkreśla Jakub Mojsiewicz, kierownik filii Inter Cars S.A. w Bydgoszczy.

[img_full]7212|7721[/img_full]

Ze zgłoszonych serwisów I miejsce zajął Paweł Janas (Mechanika Pojazdowa Szoszorek, Rudki k. Trzemeszna). II miejsce zajął Arkadiusz Graffon (Mechanika Pojazdowa Szoszorek, Rudki k. Trzemeszna), zaś III – Arkadiusz Hyjek, Henex (Kania k. Barcin).                                                                                                           

Po imprezie w Myślęcinku ShowCar pojechał do Bydgoszczy, gdzie przy ulicy Fordońskiej przez cały tydzień klienci firmy Inter Cars S.A. mieli okazję uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach: DELPHI, BOSCH, MAHLE, TEXTAR i ELRING. Tradycyjnie przy okazji event’u ShowCar, osoby dokonujące zakupów w filii mogły zapoznać się z atrakcyjną ekspozycją narzędzi i wyposażenia warsztatów: ATE, EVERT, HANS, PROFITOOL, SEALEY, TOPTUL, UNITROL, WALTER.
Bydgoszcz to 7. lokalizacja na mapie Polski, w której w tym roku gościł ShowCar Inter Cars S.A.

Optymistyczny start

Podsumowanie pierwszego kwartału 2010 wygląda naprawdę imponująco i napawa optymizmem. ShowCar odwiedził już filie w Legionowie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zamościu, Siedlcach i Bydgoszczy, pokonując ponad 2200 km. W organizowanych w ramach ShowCar szkoleniach technicznych uczestniczyło blisko 800 klientów. Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzymuje pamiątkowy Certyfikat SHOWCAR. Tematyka i zakres szkoleń oferowanych przez naszych dostawców spotyka się z naprawdę dużym zainteresowaniem wśród właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Tournée ShowCar
Tournée ShowCar
Tournée ShowCar

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony