Części i regeneracja

Części i regeneracja

ponad rok temu  01.06.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Turbosprężarki OES-PARTS

Turbosprężarki OES-PARTS skutecznie zwiększają sprawność i moc silnika spalinowego przez wtłaczanie dodatkowego powietrza do komory spalania. Turbiny OES-PARTS poprawiają wydajność silnika zwiększając gęstość gazu dolotowego, a tym samym zapewniając większą moc na cykl silnika.

Sprężarka zasysa powietrze z otoczenia i spręża je, zanim dostanie się do kolektora dolotowego pod zwiększonym ciśnieniem. Skutkuje to większą masą powietrza wpływającego do cylindrów przy każdym suwie ssania. Moc potrzebna do uruchomienia sprężarki odśrodkowej pochodzi z energii kinetycznej spalin silnika. Zastosowanie turbosprężarki marki OES-PARTS gwarantuje zwiększenie oszczędności paliwa. Osiąga się to poprzez odzyskiwanie energii odpadowej ze spalin i przekazywanie jej z powrotem do wlotu silnika.

Wykorzystując potencjalnie ​​marnującą się energię do zwiększenia masy powietrza, łatwiej jest zapewnić spalenie całego paliwa przed odpowietrzeniem na początku etapu wydechu. Turbosprężarki OES-PARTS bez geometrii, ze zmienną geometrią i mechanicznymi oraz elektronicznymi aktuatorami, dostępne są na wyłączność w MOTO-PROFIL.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony