Części i regeneracja

Układ hamulcowy i zawieszenie

ponad rok temu  09.08.2018, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Valeo rozszerza ofertę klocków hamulcowych do pojazdów ciężarowych

Valeo rozszerza swoją ofertę klocków hamulcowych  OptiPACK™ oraz PremiumPACK™. Są to produkty opracowane z myślą o potrzebach klientów użytkujących pojazdy ciężarowe, a jednocześnie maksymalnie ułatwiające pracę mechaników, którzy takich klientów obsługują.

14 nowych referencji klocków hamulcowych Valeo OptiPACK™ przystosowanych jest do trudnej eksploatacji w pojazdach ciężarowych. Dlatego w pudełkach klocków Valeo OptiPACK™ znajdują się odpowiednie akcesoria - od wskaźników zużycia do elementów montażowych klocka (w zależności od wersji). W ten sposób Valeo gwarantuje profesjonalną wymianę i odczuwalną oszczędność przeznaczonego na nią czasu. Z tego powodu klienci europejscy wskazali, że Valeo OptiPACK™ ma "najlepszy stosunek ceny do jakości" (w badaniu grupy MV2, w kwietniu 2018).

Z kolei Valeo PremiumPACK™ to klocki hamulcowe klasy premium do pojazdów ciężarowych. Do ich produkcji używane są najlepsze materiały cierne stosowane przez Valeo oraz technologia  NRS™, która zapewnia wydłużony okres eksploatacji takiego klocka dzięki minimalizowaniu ryzyka jego rozwarstwienia. Stosowanie Valeo PremiumPACK™ daje:

  • wyższy komfort użytkowania - bezgłośne podczas pracy,
  • zwiększoną wydajność - największa siła hamowania Valeo,
  • pewność wieloletniej eksploatacji - najbardziej wytrzymałe klocki hamulcowe Valeo.

Co więcej, Valeo dostarcza swoje klocki hamulcowe w pudełkach zbudowanych z pięciu warstw kartonu, aby zapewnić im bezpieczny transport. Niewątpliwe korzyści to doskonałe warunki przechowywania klocków, co zapobiega ich ewentualnym uszkodzeniom, a przede wszystkim komfort pracy magazynierów i mechaników samochodowych.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony