ReklamaBilbord - Osram 04.11-30.11 Kamila

Części i regeneracja

Części i regeneracja

ponad rok temu  18.06.2010, ~ Administrator   

OSRAM NIGHT RACER® to żarówka o wysokich parametrach przeznaczona do motocykli, która pozwala uzyskać aż do 90% więcej światła na drodze i daje do 35 metrów dłuższy zasięg reflektorów. Dzięki OSRAM NIGHT RACER® łatwo można zidentyfikować przeszkody z dużej odległości. Opatentowana niebieska powłoka pierścienia zmniejsza olśnienie, pojazdów nadjeżdżających z przeciwka. Ponadto pomaga lepiej skupić wiązkę światła na drodze. Barwa tej żarówki jest o 10% bielsza i bardziej naturalna, a więc zmniejsza zmęczenie oczu.
Dla miłośników motocykli, którzy na równi z funkcjonalnością cenią oryginalność i dla tych, którzy wraz z nowym sezonem zechcą zmienić coś w swoich dwóch kółkach, firma OSRAM przygotowała żarówki X-RACER®. Konstruując ten model żarówki pomyślała nie tylko o bezpieczeństwie, ale również o estetyce. X-RACER®emitują światło o zimnej barwie przypominające to z lampy ksenonowej, dzięki czemu lepiej oddają kontrasty niż tradycyjnie używane halogeny. Ich jasne światło o temperaturze barwowej 4 000°Kelvina gwarantuje większe bezpieczeństwo na drodze. Pozwala pozostałym uczestnikom ruchu drogowego szybko zauważyć motocyklistów, zmniejszając w ten sposób ryzyko wypadków.
NIGHT RACER® i X-RACER® dostępne są w wygodnych podwójnych opakowaniach, w których znajdują się żarówka i tzw. zestaw zapasowy umieszczony w kompaktowym pudełku w kształcie kasku motocyklisty. To oryginalne opakowanie nawiązujące kształtem do kasków marki Schuberth (jednego z czołowych producentów), pokazuje, że żarówki NIGHT RACER® i X-RACER® są dostosowane do potrzeb motocyklistów i stanowią idealne wyposażenie pojazdu. Żarówki NIGHT RACER® i X-RACER® dostępne są w dwóch wersjach H4 i H7.
Oryginalnie zaprojektowane opakowania nowych żarówek do motocykli zostały docenione w konkursie „red dot design award 2009”. Ich producentowi firmie OSRAM przyznano nagrodę w kategorii „Wzornictwo z przekazem”.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony