Części i regeneracja

Warto wiedzieć

miesiąc temu  04.03.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Wyjątkowe korzyści w zaledwie kilka sekund

Kod ułatwia pracę mechanikom i daje dostęp do wszystkich przydatnych informacji, aby mogli podnosić swoje umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technologiami motoryzacyjnymi. I takie ułatwienie wprowadza teraz marka Monroe.

Do większości części Monroe® dołączany jest teraz unikalny kod QR. Wystarczy zeskanować kod za pomocą kamery w smartfonie, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji na temat produktu, czy nauczyć się nowych, przydatnych umiejętności. Monroe jest zaufanym partnerem biznesowym dla dostawców części samochodowych i ich klientów, oferującym wiodące w branży pokrycia aplikacyjne, światowej klasy szkolenia techniczne, innowacyjne programy marketingowe oraz szerokie portfolio narzędzi do budowania biznesu.

Po zeskanowaniu kodu natychmiast otwiera się łatwe w nawigacji menu, które po dotknięciu palcem pozwala na zapoznanie się z różnymi zagadnieniami dotyczącymi produktu. Dla jeszcze większej wygody użytkownik może wybrać, w jakim z ośmiu języków chce zobaczyć informacje. Co ważne, zeskanowanie kodu potwierdza, że dana część jest oryginalnym produktem firmy Monroe. Dzięki temu możesz być pewny, że użytkownik końcowy otrzymuje część najwyższej jakości, która została opracowana z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia firmy Monroe oraz że jego pojazd będzie działał zgodnie z założeniami producenta.

Poza dostarczeniem szczegółowych informacji o produkcie, zeskanowanie kodu QR daje mechanikom możliwość poszerzenia swoich umiejętności technicznych – i to za darmo. Dotknięcie odpowiedniej zakładki pozwala użytkownikom zapisać się do INTERNETOWEGO CENTRUM SZKOLENIOWEGO GARAGE GURUS®, umożliwiając im korzystanie z obszernej biblioteki kursów e-learningowych, webinariów, artykułów technicznych, informacji na temat marki i wielu innych materiałów.

Fot. Monroe®

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony