ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Części i regeneracja

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

ponad rok temu  01.11.2017, ~ Administrator   

Zarządzanie silnikiem pod kontrolą
Strona 1 z 3

Jako wiodący producent systemów zarządzania silnikiem OE, Delphi wkłada doświadczenie pierwszomontażowe w każdy produkt. Tym samym powstają inteligentne części, które zapewnią zmniejszoną emisję spalin, niższe zużycie paliwa oraz znacznie dłuższą pracę.

Sondy lambda od Delphi zapewniają najszybszy czas aktywacji na rynku – tylko sześć sekund. To tylko jeden z przykładów.

- Wytwarzamy o wiele więcej równie inteligentnych technologii. Od przepływomierzy do czujników ciśnienia kolektora, od czujników wału korbowego do czujników spalania stukowego, wałka rozrządu, czujników ABS i wiele innych. Nasze technologie OE dostarczamy wiodącym światowym producentom samochodów m.in.: Alfa Romeo, Fiat, Hyundai, Kia, Lancia, Opel/Vauxhall, PSA, Renault i Volvo - mówią przedstawiciele Delphi.

Pojazdy wyposażane są w coraz większą liczbę elektronicznych części. W latach osiemdziesiątych 15% wartości pojazdu stanowiła elektronika. Dziś części elektroniczne znajdujące się w nowoczesnych pojazdach to ok 40% ich wartości i ta cyfra ciągle wzrasta. Dla każdego pojazdu to znacząca suma pieniędzy, którą stanowią tylko same elementy elektroniki.

To również szansa dla warsztatów na przeprowadzanie napraw, pod warunkiem, że są one wyposażone we właściwe części, narzędzia i umiejętności. Delphi jest na to przygotowane. A sam warsztat?

Oferta części Delphi dla zarządzania silnikiem

Czujnik temperatury spalin – NOWOŚĆ W OFERCIE

Odporna na temperaturę, platynowa elektroda z zamkniętą powłoką pomiarową. Szeroki zakres temperatur roboczych: od -40°C do 1500°C dzięki specjalnemu połączeniu materiałów zastosowanemu tylko przez Delphi.

Czujniki ABS

Konstrukcja OE, poddawane obróbce termicznej i testom w komorze solnej dla zapewnienia pewnej ochrony przed korozją i awariami.

Czujniki wałka rozrządu i wału korbowego

Zaprojektowane zgodnie z OE dla zapewnienia ochrony, długotrwałej pracy oraz dokładnych odczytów, skutkujących optymalną pracą silnika.

Zawór EGR

Precyzja OE dla zmniejszenia zużycia paliwa i zredukowania poziomu emisji spalin.

Świece żarowe

O trwałości zgodnej ze specyfikacjami OE. Wykonane z ceramiki z systemem dopalającym z podwójnym żarnikiem i technologią szybkiego nagrzewania.

Czujniki spalania stukowego

Zaprojektowane zgodnie z OE, by utrzymać właściwy czas reakcji zapłonu i optymalną pracę silnika w każdych warunkach.

Przepływomierz

Technologia OE z szybkim czasem reakcji dla pracy w szerokim zakresie temperatur. Dostępny z zespołem montażowym.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ PanMietek 1 ponad rok temu Potwierdzam. Moje Bmw e34 ostatnio miało ogromne problemy z równą pracą silnika . Okazało się że uszkodzona była sonda lambda . Po sondy z delph problem ustał . Jestem zadowolony z efektu .
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony