Diagnostyka

Diagnostyka

ponad rok temu  08.09.2011, ~ Administrator   

Aktualizacja IDC4 wersja 44 CAR i wersja 4 AGRI

Wersja 44 IDC4 CAR poszerzyła informacje dotyczące 834 pojazdów w 39 różnych markach; szczególna uwaga została poświęcona rozwojowi w ramach marek AUDI, DODGE, HYUNDAY, JEEP, KIA, MITSUBISHI, które dodatkowo wzbogacają już szerokie pokrycie diagnostyczne. Oprogramowanie proponuje 190 nowych systemów i ponad 100 zaktualizowanych, z możliwością odczytu parametrów, błędów i funkcji aktywacji/regulacji.  Ponadto dużą uwagę poświęcono przeglądom, które, na co dzień dotyczą tysięcy mechaników. Jak zwykle oprogramowanie dostarczy wsparcia mechanikowi w ramach naprawy usterek, począwszy od wymiany akumulatora po inne podzespoły powiązane z funkcjami elektronicznymi pojazdu.

W wersji IDC4 Agri 4.0.0 zwrócono szczególną uwagę na nowe systemy, takie jak: EDC ostatniej generacji do grupy CNH, diagnostyka Skrzyni Hydraulicznych Claas, funkcja tarowania Skrzyni Souer Danfos firmy Landini i McCormick, a również rozwój aktywacji systemów brakujących do serii U.S.A. firmy John Deere wraz z odpowiednimi czynnościami kalibracji.

Aktualizacja IDC4 jest dostępna w wersji “Light”, “Plus” i “Pocket” zależnie od używanego oprogramowania; po jej zainstalowaniu można zasięgnąć informacji o innych urządzeniach i oprogramowaniach TEXA, takich jak na przykład oscyloskop, analizatory spalin, stacje obsługi układów klimatyzacji oraz nowy OBD Matrix. Dostęp do sieci Internet pozwala na pełne wykorzystanie możliwości operacyjnych oprogramowania, które może zostać wyposażone również w funkcję TEXA “CERCA” by Google dostępną tylko w naszych urządzeniach! 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony