Diagnostyka

Diagnostyka

ponad rok temu  27.05.2010, ~ Administrator   

Badania naukowe dowiodły, że aż do 80% problemów z silnikami Diesla jest spowodowanych zanieczyszczonym paliwem bądź paliwem o niskiej jakości. Delphi, jako dostawca systemów wtryskowych diesla na pierwsze wyposażenie, uznał za konieczne stworzenie urządzenia do pomiaru jakości paliwa w celu wykrycia usterek spowodowanych przez niewłaściwe paliwo. Dlatego firma Delphi wprowadziła analizator paliwa YDT553 – poręczne urządzenie zaprojektowane do dostarczania warsztatom w czasie rzeczywistym analizy jakości paliwa.
Analizator paliwa Delphi jest solidnym i poręcznym urządzeniem, który dostarcza natychmiastowych i dokładnych wyników poprzez wyświetlacz cyfrowy. Urządzenie potrafi określić poziom biodiesla w próbce paliwa oraz określić czy występują zanieczyszczenia. Za pomocą tych danych, mechanicy mogą natychmiast stwierdzić czy występuje nieakceptowalny poziom biodiesla lub zanieczyszczeń, które wpłynęły na system wtrysku paliwa.
Ilość paliwa potrzebna do przeprowadzenia analizy wynosi tylko 46 ml. Tak niewielką ilość można uzyskać z pompy paliwa, filtra paliwa lub komponentów systemu.
Przyszłościowo, dla tego urządzenia są zaplanowane już nowe rozwiązania. Jest to USB, które umożliwi ściąganie oprogramowania z Internetu. Dlatego tak ważna po otrzymaniu urządzenia jest rejestracja on-line, w celu potwierdzenia gwarancji na produkt i uzyskania przyszłych uaktualnień.
Urządzenie działa w 13 wersjach językowych, m.in. w języku polskim. Z kolei oprogramowanie do raportowania będzie dostępne na początku w następujących językach: angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim i czeskim. Pozostałe wersje językowe będą dostępne od września br. poprzez uaktualnienie na płycie CD.
Produkt będzie dostępny od sierpnia br., natomiast zamówienia na niego są przyjmowane już teraz. 

Więcej:
J.R. Motor Service G.B.
tel. 22 879 77 79/80
e-mail: diesel@jrmotors.pl

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony