Diagnostyka

Diagnostyka

10 miesięcy temu  25.09.2020, ~ Administrator   

Delphi certyfikowanym dostawcą dokumentacji technicznych. I z sukcesami

Delphi Technologies Aftermarket jest nadal „certyfikowanym dostawcą danych w dokumentacjach technicznych” - i to ze wspaniałym wynikiem. Według TecDoc Informations System GmbH, firma uzyskała 99,75 procent punktów w najnowszej ocenie elektronicznych danych katalogowych, a tym samym niemalże pełną ich liczbę.

Katalog elektroniczny już dawno zastąpił tradycyjny katalog drukowany jako standard w branży. Słusznie, ponieważ to rozwiązanie cyfrowe zapewnia większą różnorodność informacji, większą przejrzystość co do dostępnej oferty części zamiennych i wreszcie szybszą i bardziej efektywną naprawę. Pod warunkiem, że zgadza się jakość danych.

Sklepy i warsztaty mogą w każdej chwili i bez wahania polegać na danych w dokumentacjach technicznych firmy Delphi Technologies Aftermarket. Podkreśla to po raz kolejny najwyższy wynik w aktualnym rankingu i w dalszym ciągu status certyfikowanego dostawcy danych w dokumentacjach technicznych.

Poprawiona jakość danych, poszerzona gama produktów

Przeciętnie dostawcy danych w dokumentacjach technicznych otrzymują ocenę równą 90 procent. To, że Delphi Technolgies wypada znacznie powyżej tej wartości i uzyskuje prawie pełną liczbę punktów, ma swoją przyczynę: firma Delphi Technologies Aftermarket bardzo mocnoz pracowała w ostatnich latach nad poprawą jakości danych. I nie tylko to: firma znacznie poszerzyła swój asortyment, regularnie informowała o premierach produktów na rynku części zamiennych oraz stale zwiększała liczbę pojazdów, między innymi w azjatyckim segmencie pojazdów, do których oferowała części zamienne.

W ubiegłych latach zainwestowaliśmy wiele pracy i pieniędzy, aby zaoferować rynkowi części zamiennych istotny, stale rosnący, obszerny asortyment produktów w jakości OE oraz optymalnie skonfigurować procesy wspomagające - od zarządzania portfolio, przez katalogi, po serwis techniczny i szkolenia”, wyjaśnia Rüdiger Hölzel, Country Director na Niemcy, Austrię i Szwajcarię. „Te rekordowe 99,75 procent w ocenie TecDoc pokazuje nam, że wybraliśmy właściwą drogę. Będziemy dalej nad tym pracować, aby być coraz lepszymi."

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony