ReklamaB1 - proline TEMAT MIESIACA

Diagnostyka

temat miesiąca

Diagnostyka

17 dni temu  02.10.2017, ~ Administrator   

Diagnostyka to nasz temat miesiąca w październiku

Urządzenia do diagnostyki Deltatech Electronics, fot. Piotr Łukaszewicz

Strona 1 z 1

Diagnostyka komputerowa, testery Common Rail, testery aktuatorów turbosprężarek, oscyloskopy warsztatowe, testery do pomiarów parametrów elektrycznych pompowtryskiwaczy, testery czujników i wiele wiele innych.

Dzisiaj oferta firm dla warsztatów samochodowych dotycząca diagnostyki jest bardzo szeroka. Dobra diagnostyka to pierwszy krok w kierunku szybkiej i dokładnej naprawy, niezależnie czy problem dotyczy układ hamulcowego, napędowego, pracy silnika.

Mechanicy o tym wiedzą, co potwierdzają statystyki konkursu "Bezpieczny Warsztat" organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych. 97% warsztatów niezależnych biorących udział w tym konkursie deklaruje posiadanie urządzeń diagnostycznych z aktualnym oprogramowaniem.

Diagnostyka to nasz temat miesiąca w październiku. Będziemy prezentować najnowsze produkty, rozmawiać z ekspertami o możliwościach, ale i pułapkach, których nie brakuje. Zachęcamy też do współtworzenia naszego projektu.

Jakie macie doświadczenia z diagnostyką? Macie za sobą jakieś zaskakujące sytuacje? Chcecie o coś zapytać ekspertów? Piszcie do nas, a my wspólnie z ekspertami odpowiedmy na każde pytanie. Pytania można przesyłać na adres piotr.lukaszewicz@warsztat.pl. Można je też zadawać w komentarzu poniżej lub na Facebooku. Zapraszamy

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony