Diagnostyka

Diagnostyka

7 miesięcy temu  09.11.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Łatwe ustalenie problemu za pomocą multimetru i akcesoriów

Techniki pomiarowe do elektronicznego wyszukiwania błędów firmy Herth+Buss

Multimetr jako wszechstronna pomoc warsztatowa

Nasz multimetr cyfrowy firmy Herth+Buss nie tylko mierzy parametry elektryczne, takie jak napięcia i częstotliwości, ale jest odpowiedni również do rejestrowania temperatur. Odpowiedni zakres pomiarowy można ustawić automatycznie lub ręcznie w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w funkcję Data Hold. Zmierzone wartości można zatem zapamiętać podczas procesu pomiaru i w razie potrzeby odczytać ponownie. Wyposażony w gumową osłonę multimetr jest również chroniony przed uderzeniami i upadkami, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w warsztacie.

Miernik cęgowy do precyzyjnych pomiarów natężenia prądu elektrycznego

Cęgi prądowe Claw 400 mogą być używany do indukcyjnego pomiaru wysokich prądów do 400 amperów. Miernik cęgowy nadaje się do pomiaru zarówno prądów AC, jak i DC. Ponadto możliwe jest ustawienie punktu zerowego za pomocą odpowiedniego przycisku. Cęgi prądowe Claw 400 można stosować tylko w połączeniu z naszym multimetrem, ponieważ nie mają one własnego wyświetlacza. Za pomocą miernika cęgowego Claw 100 można przeprowadzić precyzyjne pomiary w zakresie niskich prądów, do których zwykle nie stosuje się indukcyjnych urządzeń pomiarowych. Może być używany niezależnie od multimetru.

Zestaw przewodów pomiarowych TesTip do szybkiego wyszukiwania problemów

Zestaw przewodów pomiarowych TesTip zawiera różne adaptery, dzięki którym funkcje multimetru można rozszerzyć o dodatkowe wartości pomiarowe. Adaptery umożliwiają nie tylko uproszczone wyszukiwanie problemów, ale także bezpieczny odbiór sygnału poprzez bezpośredni kontakt z elektrycznymi komponentami pojazdu. 94-częściowy komplet zawiera wszystkie popularne wtyczki i tulejki wtyczek oraz mostek pomiarowy, który umożliwia wejście do obwodu bez uszkadzania uszczelnień. Komplet wyposażony jest w elastyczne końcówki pomiarowe, które nie ulegają złamaniu nawet jeśli opór jest nieco wyższy. W zestawie znajduje się również tester biegunowości, potencjometr pomiarowy i rezystory pomiarowe.

Artykuł nadesłany

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony