ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Diagnostyka

Diagnostyka

Warto wiedzieć

Wydarzenia

5 miesięcy temu  04.02.2019, ~ Administrator   

Łódź: pierwsza w Polsce prezentacja e-Videns

E-Videns zapewnia innowacyjną metodę inspekcji pojazdów, na którą składa się krótki kwestionariusz dla kierowcy, skan diagnostyczny w poszukiwaniu kodów błędów, odczyt danych z pracującego silnika i porównanie ich z danymi referencyjnymi. Fot. Denso

Strona 1 z 2

W Łodzi odbyła się pierwsza prezentacja nowego narzędzia DENSO do inspekcji pojazdów, e-Videns. W wydarzeniu wzięło udział ponad trzydziestu specjalistów, przedstawicieli dystrybutorów części DENSO. Narzędzie wkrótce będzie dostępne w Polsce.

Goście mieli okazję przetestować urządzenie na żywo – w tym celu DENSO przygotowało pięć stanowisk z pojazdami, do których podłączono e-Videns i przeprowadzano szczegółowe inspekcje.

E-Videns to nowe rozwiązanie, które oferujemy warsztatom. Jestem przekonany, że zapewni ono większą przejrzystość w procesie kontroli pojazdów, jak również umożliwi nawiązanie bliższej relacji pomiędzy mechanikami i kierowcami. W dłuższej perspektywie, dzięki e-Videns na drogach będzie więcej niezawodnych samochodów, co przełoży się na mniej wypadków i większe bezpieczeństwo kierowców, pasażerów i pieszych oraz ochronę naszej planety, zgodnie z długoterminową polityką DENSO 2030 – powiedział Richard Rybáček, Regional Manager DENSO na Europę Wschodnią.

E-Videns, który wkrótce będzie dostępny w Polsce, zapewnia innowacyjną metodę inspekcji pojazdów, na którą składa się krótki kwestionariusz dla kierowcy, skan diagnostyczny w poszukiwaniu kodów błędów, odczyt danych z pracującego silnika i porównanie ich z danymi referencyjnymi oraz kontrola wizualna. W połączeniu z intuicyjną, przyjazną dla użytkownika platformą cyfrową, e-Videns umożliwia mechanikowi obiektywną ocenę stanu technicznego pojazdu. Korzystając z danych referencyjnych, e-Videns na bieżąco monitoruje dane z uruchomionego silnika, aby zidentyfikować wszelkie problemy i nieprawidłowości z wyprzedzeniem. Ta funkcjonalność jest unikalna dla DENSO.

Dużą zaletą narzędzia jest jego łatwość w użyciu. E-Videns prowadzi mechaników przez poszczególne etapy kompleksowej inspekcji stanu pojazdu, dzięki czemu może być obsługiwany nawet przez mniej doświadczonego mechanika. Przykładowo, warsztat może zlecać wykonywanie inspekcji młodszemu stażem mechanikowi, który następnie przekaże cenne informacje bardziej wykwalifikowanemu koledze – podkreślała Tereza Čechova, Marketing Manager DENSO na Europę Wschodnią.

DENSO e-Videns pomaga w przełamywaniu bariery pomiędzy warsztatem a klientem, zachęcając kierowcę do udziału we wcześniej nieprzeniknionym procesie diagnostycznym. Narzędzie zapewnia niezrównaną przejrzystość, dzięki której znacznie zwiększy się prawdopodobieństwo otrzymania od klienta zgody na przeprowadzenie wymaganych i zalecanych napraw.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Łódź: pierwsza w Polsce prezentacja e-Videns
Łódź: pierwsza w Polsce prezentacja e-Videns
Łódź: pierwsza w Polsce prezentacja e-Videns
Łódź: pierwsza w Polsce prezentacja e-Videns
Łódź: pierwsza w Polsce prezentacja e-Videns

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony