ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Diagnostyka

Diagnostyka

ponad rok temu  12.04.2011, ~ Administrator   

Strona 1 z 2

Urządzenie umożliwi mechanikom uzyskanie szybszego i lepszego dostępu do diagnostyki pokładowej, wsparcia technicznego i informacji serwisowych. Urządzenie zostało zaprojektowane dla stacji obsługi, włączając w to szybko rozwijającą się sieć Centrów Serwisowych Delphi. Komputer jest wyposażony w 10 calowy, obrotowy wyświetlacz, odporny zarówno na zalanie wodą, jak i na zadrapania. To pozwoli mechanikom na wykorzystanie urządzenia jak tabletu i diagnozowania usterek przy użyciu jednej ręki, podczas gdy druga ręka będzie służyła do operowania rysikiem na ekranie dotykowym. Następnie, poprzez proste odwrócenie ekranu, mechanicy mogą przekształcić urządzenie w zwykły laptop i wykorzystać pełną klawiaturę do wyszukiwania odpowiednich danych technicznych.


Inne cechy to wbudowana kamera sieciowa, przydatna przy zapewnianiu wsparcia technicznego i Internetowych sesji treningowych. Rysik zapewnia kontrolę nad ekranem dotykowym i daje również możliwość rozpoznawania pisma odręcznego. Trwałość baterii tego przyjaznego dla użytkownika urządzenia wynosi do 8,5 godziny – wystarczająco długo, aby zapewnić jego prawidłowe działanie przez cały dzień pracy.

[img_full]8527|10756[/img_full]


- Delphi uważa, że jest to pierwszy trwały, przenośny komputer PC przeznaczony dla stacji obsługi pojazdów – stwierdził Mike Rayne, wiceprezes Diesel Aftermarket, Delphi Product & Service Solutions. - To tanie i skuteczne narzędzie diagnostyczne, zaprojektowane zostało z myślą o potrzebach wynikających z prowadzenia warsztatu. Ponieważ urządzenie działa w środowisku Windows, więc mechanicy będą mogli je obsługiwać w sposób intuicyjny i będą mogli nawet dodawać swoje własne aplikacje, takie jak na przykład Word czy Excel – tak aby w pełni wykorzystać możliwości nowego systemu. Z przyjemnością informujemy, że obserwujemy bardzo pozytywne pierwsze reakcje rynku. Chwalono wszystkie aspekty urządzenia – między innymi korzystną relację ceny do wartości urządzenia, jego przenośność, trwałość i odporność na zniszczenie i przystosowanie do trudnych warunków panujących w warsztatach samochodowych.


Wykorzystujący oprogramowanie diagnostyczne Delphi komputer pozwala mechanikom na analizowanie, zapisywanie i drukowanie parametrów i danych w czasie rzeczywistym zarówno w formie tekstu jak i w postaci graficznej, analizowanie informacji dotyczących kodów błędów i przeprowadzanie szeregu czynności związanych z konfiguracją i regulacją systemów. Obecnie, większość modeli samochodów umożliwia przeprowadzenie pełnego skanu pojazdów i inteligentnego skanu systemów. Komputer może się połączyć bezpośrednio z Bazą Danych Oprogramowania Technicznego Delphi, umożliwiając użytkownikowi zapoznanie się z informacjami serwisowymi dla wyposażenia fabrycznego, systemem wyceny, systemem szacowania czasu napraw i schematami okablowania. Aby uczynić urządzenie jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika, komputer, otwierając bazę danych technicznych, automatycznie dobierze ją do diagnozowanego pojazdu.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Nowe urządzenie diagnostyczne Delphi
Nowe urządzenie diagnostyczne Delphi

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony