ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Diagnostyka

Diagnostyka

ponad rok temu  25.07.2018, ~ Administrator   

Przełomowe produkty DENSO na targach Automechanika 2018

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych Automechanika we Frankfurcie DENSO zaprezentuje swoje innowacyjne produkty i przełomowe, pierwsze na świecie technologie – a wszystko to na najbardziej rozbudowanym stoisku w historii. Gościem specjalnym DENSO będzie Mike Conway.

Odbywające się co dwa lata we Frankfurcie targi Automechanika są najważniejszym międzynarodowym wydarzeniem dla liderów branży motoryzacyjnej, dealerów i warsztatów, znakomitą okazją, aby spotkać się i porozmawiać o przyszłości usług motoryzacyjnych. W 2016 r. na Automechanice zaprezentowało się prawie 5000 wystawców, których odwiedziło 133000 gości ze 170 krajów.

Podczas targów premierę będzie miało nowe, kompleksowe i przyjazne dla użytkowników narzędzie do diagnostyki pojazdów – e-Videns. Jest to urządzenie wyposażone w unikalne oprogramowanie, które umożliwia użytkownikowi – w czterech prostych krokach – zwiększyć wydajność warsztatu i przejrzystość podejmowanych działań. e-Videns zapewnia między innymi możliwość sprawdzenia stanu technicznego pojazdu (jest to pierwsza tego typu technologia na świecie). Specjaliści DENSO będą demonstrować ten nowatorski produkt na stoisku D15 w hali 3.0 (nie w hali 4.0, jak podczas poprzednich targów) przez wszystkie pięć dni imprezy.

W sobotę 15 września gościem specjalnym DENSO będzie Mike Conway, gwiazda sponsorowanego przez DENSO zespołu rajdowego TOYOTA GAZOO, który świętował niedawno zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu Le Mans podczas trzeciej rundy Mistrzostw Świata FIA.

Doświadczony europejski zespół sprzedażowy DENSO, specjaliści ds. produktów i specjaliści techniczni będą codziennie dostępni, aby odpowiedzieć na pytania i podzielić się wiedzą na temat szerokiej oferty części firmy DENSO. Odwiedzający będą mogli również skorzystać ze specjalnych, interaktywnych ekranów z informacjami o produktach oraz rozwiązać quizy.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony