Diagnostyka

Diagnostyka

ponad rok temu  19.08.2011, ~ Administrator   

Navigator Nano
Jest to najbardziej zaawansowane urządzenie autodiagnostyczne przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych wyposażonych w OBD. Zaawansowane techniki miniaturyzacji pozwoliły na zmniejszenie o ponad 85% masy oraz wymiarów urządzenia w porównaniu do rozwiązania tradycyjnego, zachowując pełny potencjał i możliwości diagnozy.

Nano Service
To interfejs autodiagnostyczny przeznaczony dla centrów fast-fit, serwisów oponiarskich i stref obsługowych, który pozwala na wykonanie standardowych czynności z zakresu przeglądu w pojazdach wyposażonych w gniazdo OBD.

Navigator TXC
Nowy tester z rodziny Navigator dedykowany do diagnostyki samochodów osobowych z możliwością rozszerzenia o diagnostykę motocykli. TXC jest zgodny z protokołem PASS-THRU, który pozwala na programowanie sterowników zgodnie z normą SAE-J2534. Teraz dodatkowo można wyposażyć go w komplet złączy diagnostycznych do samochodów sprzed 2001 r. (inne niż standard EBOD -16 pin), poszerzając znacznie jego możliwości przy atrakcyjnej cenie.

Axone 4

To nowy flagowy produkt technologii Texa. Nowoczesna jednostka wizualizacyjna, którą podłącza się poprzez bluetooth do interfejsu diagnostycznego. Może obsługiwać wszystkie środowiska diagnostyczne: CAR, TRUCK, BIKE, AGRI.

TWINPROBE

Jest nowym urządzeniem służącym do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego oraz pełnego zakresu testów diagnostyki tradycyjnej, które jest “starszym bratem” Uniprobe. Twinprobe umożliwia wykonanie pełnej diagnostyki wielomarkowej i jest w stanie komunikować się zarówno z samochodami osobowymi, jak i motorami, skuterami, quadami i pojazdami wodnymi, z samochodami dostawczymi, ciężarowymi oraz autobusami i maszynami rolniczymi.

GALERIA ZDJĘĆ

Texa dla diagnostów
Texa dla diagnostów
Texa dla diagnostów
Texa dla diagnostów
Texa dla diagnostów

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony