Diagnostyka

Diagnostyka

9 miesięcy temu  11.10.2017, ~ Administrator   

Układy sterowania silnika w praktyce warsztatowej 

Jest już w sprzedaży uaktualnione wydanie książki "Układy sterowania silnika w praktyce warsztatowej". Autorem publikacji jest Gerald Schneehage.

Fachowy poradnik, w którym opisano około 30 rodzajów czujników wykorzystywanych we współczesnych elektronicznych układach sterowania silników o zapłonie iskrowym i samoczynnym. Przedstawiono w nim budowę, działanie i diagnozowanie czujników za pomocą oscyloskopu. Cennym materiałem są zwłaszcza ilustracje obrazujące przebiegi sygnałów poszczególnych czujników, zarówno prawidłowe, jak i nieprawidłowe, oraz schematy elektryczne połączeń poszczególnych czujników.

W drugim wydaniu uwzględniono opis nowo wprowadzonych rodzajów czujników, takich jak czujnik ciśnienia w komorze spalania (wbudowany w świecę żarową) oraz potencjometryczny czujnik zaworu klapowego spalin (montowany w układzie wylotowym za filtrem cząstek stałych). Poradnik jest przeznaczony dla mechatroników, elektromechaników i mechaników samochodowych, uczniów średnich szkół samochodowych, uczestników kursów kwalifikacyjnych w zakresie elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, studentów i inżynie rów o specjalności samochodowej oraz wszystkich osób zajmujących się działalnością praktyczną w zakresie techniki samochodowej.

Książki można kupić wysyłkowo w księgarni internetowej www.wkl.com.pl, w dziale handlowym Wydawnictw Komunikacji i Łączności w Warszawie przy ul. Kazimierzowskiej 52, pokój 205, 206 (tel. 22 849 23 45) oraz w wybranych księgarniach na terenie kraju sprzedających książki WKŁ.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony