Diagnostyka

Diagnostyka

ponad rok temu  18.05.2011, ~ Administrator   

Umowa między Texa a Ducati

"Ducati Diagnosis System 2.0” jest wynikiem długiego procesu współpracy pomiędzy specjalistami dwóch włoskich firm, i zawiera informacje techniczne oraz elektroniczne dotyczące nie tylko motocykli bolońskiego producenta znajdujących się aktualnie w sprzedaży, ale i również modeli wcześniej wdrożonych na rynek, w sumie około 110 modeli i wersji.


"Ducati Diagnosis System 2.0” poprzez podłączenie do pojazdu, jest w stanie natychmiast wykryć wszelkie nieprawidłowości dotyczące błędnego funkcjonowania systemów elektronicznych, a także zaproponować rozwiązanie naprawcze; jest zdolny wykonać wszystkie regulacje, począwszy od resetu kontrolek inspekcji po instalowanie nowego oprogramowania sterowania silnika, lub innych funkcji regulowanych przez centralki, takie jak ABS, kontrola trakcji, zawieszenie elektroniczne. Dzięki bezprzewodowej komunikacji Bluetooth, w jaką jest wyposażony, może wykonywać testy dynamiczne będące rodzajem telemetrii.

[img_full]8723|11282[/img_full]


- Umowa z Ducati jest wizytówką Made in Italy na świecie, co napawa nas wielką dumą – powiedział Bruno Vianello, Prezes i założyciel TEXA. - Elektronika dokonuje gigantycznych zmian, również w przemyśle motocyklowym, a fakt, że Ducati wybrał TEXA na swojego partnera w obszarze strategicznym i tak delikatnym, jakim jest obsługa klienta, pokazuje, jak znaczące jest nasze zaangażowanie w badania i rozwój również w sektorze BIKE. Dodam, że tak jak motocykle Ducati, nasze produkty są całkowicie zaprojektowane i wyprodukowane we Włoszech, z czego jestem bardzo dumny.


Niniejsza umowa została podpisana w okresie bardzo pozytywnym dla TEXA zarówno pod względem obrotów (49, 1 mln prognoza + 6% w porównaniu do 2009 r.) i EBITDA (prognoza 12, 2 mln + 7, 5% w porównaniu do 2009 r.), jak również uznania na arenie międzynarodowej, wygrywając z rzędu trzy międzynarodowe nagrody (Paryż 2009, Frankfurt 2010, Madryt 2011) w dziedzinie innowacyjności wdrażanej w sektorze diagnostyki. Stale wzrasta również liczba pracowników, osiągając w 2011 roku 430 zatrudnionych.
Do końca roku będzie zakończona budowa nowoczesnego obiektu o powierzchni 30 000 m2 budowanego na obszarze 100 000 m2.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony