Diagnostyka

Diagnostyka

9 miesięcy temu  14.12.2020, ~ Administrator   

W trosce o środowisko naturalne

Siedziba Saitow AG w Kaiserslautern

Odpowiedzialne korzystanie z zasobów od dawna zajmuje wysokie miejsce w agendzie eCommerce Saitow AG, operatora platformy B2B Tyre24. Firma z siedzibą w Kaiserslautern od lat nie korzysta z dokumentów papierowych, stawiając na systemy komputerowe. W przyszłości pragnie stać się jeszcze bardziej zrównoważona.

– Chcemy i musimy przyczynić się do ochrony naszego świata dla przyszłych pokoleń. Angażujemy się w ochronę klimatu, każdego dnia uczymy się więcej i chcemy osiągnąć coraz więcej – w duchu zdrowego środowiska i zrównoważonej gospodarki. Jako innowacyjna, aktywna w całej Europie firma e-commerce możemy i będziemy wiele zmieniać – mówi Michael Saitow, prezes i założyciel Saitow AG.
Aby osiągnąć ten cel, flota pojazdów firmy zostanie do 2023 roku całkowicie zmieniona na pojazdy elektryczne i hybrydowe. Klasyczna obsługa terenowa, która co roku generuje duże ilości CO2, została już zaniechana. W zakresie pozyskiwania klientów firma będzie w przyszłości całkowicie polegać na inbound marketingu. Ograniczone zostaną również podróże biznesowe, a zewnętrzne spotkania z dostawcami i usługodawcami oraz wstępne rozmowy rekrutacyjne będą odbywać się za pośrednictwem wideokonferencji. Rozwiązania cyfrowe będą w coraz większym stopniu wykorzystywane również w przypadku innych spotkań.
Jako firma e-commerce, Saitow AG zachęca i zapewnia swoim pracownikom warunki do pracy zdalnej. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem poczty, czatów i wideokonferencji; codzienne, tygodniowe lub inne regularne spotkania ułatwiają koordynację i skupienie się na ważnych kwestiach, takich jak temat zrównoważonego rozwoju, istotny również w kontekście platformy B2B Tyre24, która należy do firmy. Interfejs SOAP zapewnia między innymi przenoszenie faktur online, które nie są już dodawane do poszczególnych pakietów w formie papierowej. Tyre24 oferuje również kupującym inteligentny koszyk na zakupy, który pomaga użytkownikom zoptymalizować zakupy, uwzględniając koszty transportu.

GALERIA ZDJĘĆ

Michael Saitow dyrektor generalny i założyciel Saitow AG

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony