ReklamaB1 - Novol

Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

10 miesięcy temu  05.06.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

5 czerwca - Światowy Dzień Środowiska.
Strona 1 z 2

5 czerwca 1972 roku odbyła się pierwsza Konferencja Sztokholmska, kiedy to zdecydowano o utworzeniu Programu Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska (UNEP). Odtąd dzień ten obchodzony jest oficjalnie jako Światowy Dzień Środowiska. Stosowane w warsztatach i halach produkcyjnych czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA, codziennie przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego: czyszczą maszyny i urządzenia, a jednocześnie wspierają ochronę zasobów.

W gospodarstwie domowym nawet trudno jest sobie wyobrazić, że może być inaczej: szkło, butelki plastikowe czy puszki aluminiowe już nie są wyrzucane do kosza z odpadami, ale segregowane, w celu ich ponownego wykorzystania. Również papier i kartony, przewiązane sznurkiem, regularnie wystawiane są do zabrania przez śmieciarkę. Zaletą jest oszczędność kosztów, wynikających z opłat za usuwanie odpadów oraz poczucie, że zrobiło się coś dobrego dla środowiska naturalnego. 

Optymalizacja procesów – zwiększenie produktywności – minimalizacja kosztów 

Niejeden kierownik zakładu produkcyjnego zadaje sobie słusznie pytanie, czy w przemyśle są podobne, przyjazne dla użytkownika i środowiska produkty i usługi, które funkcjonowałyby na tej samej zasadzie. Oczywiście, że są! Firma MEWA oferuje już od ponad stu lat przemysłowe czyściwa wielokrotnego użytku, które funkcjonują w systemie polegającym na ich przygotowaniu, dostawie, praniu i ponownej wysyłce do klienta. Szeroki zakres oferty produktowej i serwisowej to dość przekonujące argumenty, by jednorazowe czyściwa papierowe zamienić na tekstylne czyściwa wielokrotnego użytku. System czyściw firmy MEWA odznacza się istotnymi, zorientowanymi na potrzeby klientów, wartościami dodanymi.

Wysoce wydajne czyściwa. Wydajne czyściwa sprawiają, że praca z nimi jest przyjemna i gwarantuje wysoki stopień czystości. Wytrzymałe czyściwo Mewatex charakteryzuje się nadzwyczaj dużą chłonnością. Im więcej brudu może zebrać, tym lepiej. Ważąc zaledwie około 40 gramów, może ono wchłonąć do 90 ml cieczy. Również mokre czyściwo MEWA nie rwie się i jest bardzo wytrzymałe, w przeciwieństwie do czyściw papierowych i szmat.

Szerokie spektrum zastosowań. Czyściwa firmy MEWA łączą w sobie praktycznie wymaganą jakość – są wytrzymałe na rozerwanie, chłonne i charakteryzują się długą żywotnością, spełniając tym samym wymogi, jakie stawia im przemysł. Asortyment czyściw przeznaczonych do różnych zastosowań, oferuje szerokie spektrum wykorzystania w przemyśle, warsztatach samochodowych i zakładach rzemieślniczych. Obok klasycznego czyściwa Mewatex, firma oferuje również inne rodzaje czyściw tekstylnych, różniące się jakością. Wszystkie te czyściwa są przygotowane do czyszczenia maszyn i urządzeń, stanowiąc zarazem część dobrze przemyślanego systemu czyściw wielokrotnego użytku MEWA.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony