Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

ponad rok temu  22.06.2021, ~ Administrator   

Jakiego oświetlenia miejsca pracy używa Adam Klimek?

Dobra lampa robocza powinna być zarówno drugą parą oczu, jak i rąk w pracy każdego mechanika samochodowego. Zobaczmy z jakich modeli korzysta Adam Klimek w swoim warsztacie.

Marka Philips wykorzystuje swoje ponad stuletnie doświadczenie w konstrukcjach i produkcji źródeł światła w pojazdach mechanicznych także w lampach roboczych. Obecnie oferuje ponad dwadzieścia modeli, co ułatwia ich dobór do specyfiki zakresu usług świadczonych przez warsztat. Są wśród nich zarówno ręczne latarki, jak i podwieszane lampy oraz zestawy dla lakierników.

Wszystkie łączy zastosowanie wydajnych diod LED. Ich biała barwa pozwala na efektywniejsze oświetlenie miejsca pracy i jednocześnie jest neutralna dla ludzkiego oka. Coraz powszechniejszą cechą tych lamp staje się możliwość elastycznej pracy bez konieczności podłączenia do stałego źródła zasilania.

Nie mniej ważne są rozwiązania w kwestii mocowania. Philips kieruje się tu zasadą zapewnia „dodatkowej pary rąk”, co w przekłada się również na regulowany kąt rozsyłu wiązki światła. Jednocześnie wszystkie konstrukcje odporne są na typowe w warsztacie samochodowym zabrudzenia, pył i działanie chemikaliów oraz uszkodzenia mechaniczne.

„Lampy robocze Philips zasługują już na pełnoprawne określenie - pomocnik mechanika. W jednakowy sposób skorzystają z nich osoby z małym stażem pracy, jak i dużym doświadczeniem. Cieszymy się, że w gronie użytkowników jest Adam Klimek, który w jednym z filmów zaprezentował ich praktyczne zastosowanie. Materiał dostępny jest na portalu 
lightingacademy.eu
, który poświęcony jest różnym aspektom oświetlenia pojazdów mechanicznych i stanowiska pracy w warsztacie motoryzacyjnym” - mówi Wioletta Pasionek, Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips.

Tagi: Philips,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ SetMech 1 ponad rok temu Wszystko sie zgadza tylko po pół roku lampa świeci może 30 minut... tragedia
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony