Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

Wydarzenia

ponad rok temu  06.06.2017, ~ Administrator   

Jesteś szlifierzem? Weź udział w zawodach!
Strona 1 z 2

Szlifowanie jest Twoją pasją? Chcesz doszlifować swoje umiejętności, powalczyć o wartościowe nagrody i zmierzyć się w duchu sportowej rywalizacji z kolegami po fachu? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco – nie czekaj! Zgłoś się i weź udział w zawodach „Starcie Szlifierzy”, które odbędą się 7 czerwca 2017 roku podczas Targów ITM w Poznaniu.

Mistrzostwa w szlifowaniu i obróbce metalu to niepowtarzalna okazja dla wszystkich profesjonalistów z okolic Poznania, by w duchu sportowej rywalizacji sprawdzić swoje umiejętności i wyszlifować dla siebie i swojej firmy drogocenne nagrody oraz przepustkę do wielkiego finału.

 • Nagroda za I miejsce: nagłowie Versaflo™ z systemem filtrowania powietrza Adflo™, produkty Cubitron™ II i Scotch-Brite™, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy
  o wartości 800 zł.

 • Nagroda za II miejsce: przyłbica Speedglas™ XXi, produkty Cubitron™ II i Scotch- -Brite™, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy o wartości 500 zł.

 • Nagroda za III miejsce: nagłowie G500, produkty Cubitron™ i Scotch-Brite™, szlifierka FLEX oraz bon dla firmy o wartości 300 zł.

 • Wyróżnienie: przepustka do Wielkiego Finału, nagrody w postaci ochronników słuchu Peltor Optime™, produktów Cubitron™ i Scotch-Brite™ oraz szlifierki FLEX.

Firma 3M poszukuje Szlif Mistrza!

Jednak najpierw zawodnicy podejmą rękawicę rzuconą im przez organizatora zawodów – firmę 3M, która dla uczestników przygotowała 5 konkurencji. Specjaliści z branży będą mieli okazję, aby wykazać się zarówno swoimi umiejętnościami praktycznymi, jak i wiedzą teoretyczną.

 1. Na rozgrzewkę szlifierze wezmą udział w teście Wiedza Mistrza.

 2. Konkurencja Zręczność Szlifierza sprawdzi zwinność i sprawność zawodników. Zadaniem szlifierzy będzie uzbrojenie w jak najkrótszym czasie szlifierki kątowej.

 3. W konkurencji Zaradność Szlifierza zawodnicy będą ciąć stal nierdzewną.

 4. Z kolei w konkurencji Refleks Szlifierza szlifierze zmierzą się w szlifowaniu spoiny.

 5. Ostatnia konkurencja to prawdziwe wyzwanie! Zawodnicy w konkurencji Instynkt Szlifierza będą mieli za zadanie zdjąć dokładnie 30 gramów materiału z metalowego elementu.

Nastawiam się na deszcz iskier i ogromne emocje

- Wraz z bratem zgłosiłem się na zawody „Starcie Szlifierzy”, ponieważ dobrze znane są nam produkty firmy 3M. Podczas zawodów chcemy sprawdzić swoje umiejętności i przetestować pozostałe artykuły, które w swojej ofercie ma organizator zawodów – mówi Piotr Nowaczyk z firmy Z.P.H. Hantpol. - W czasie zawodów oczekujemy przede wszystkim dobrej zabawy! – dodaje.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony