ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

11 miesięcy temu  10.04.2018, ~ Administrator   

Kärcher potrójnie nagrodzony

Instytut Europejskiego Biznesu opublikował w kwietniu 2018 rozstrzygnięcia konkursów poddających ocenie wyniki finansowe 70 tysięcy polskich firm za okres 2015 - 2016. W trzech odrębnych konkursach analitycy badali różne dane finansowe firm. W każdym z trzech prowadzonych przez Instytut konkursów Kärcher Sp. z o.o. znalazła się w gronie firm wyróżnionych. Firma Kärcher otrzymała trzy tytuły: Gepard Biznesu 2017, Brylant Polskiej Gospodarki 2017 oraz Efektywna Firma 2017. Wyróżnienia te przyszły w szczególnym dla firmy czasie, w roku jubileuszu 25 lecia istnienia.

W konkursie Gepardy Biznesu wyróżniano firmy, które w badanym okresie zwiększyły swoją wartość o co najmniej 10%. W konkursie Efektywna Firma o przyznaniu wyróżnienia decydowała inna zmienna, mianowicie stosunek zysku netto do przychodów (minimum stanowiło 3%). Na miano Brylantu Polskiej Gospodarki zasłużyły z kolei te firmy, których wartość rynkowa wyniosła więcej niż 100 mln zł.

Kärcher Sp. z o.o. pierwszy raz w Konkursie Gepardy Biznesu wyróżniona była w edycji 2007, obecny tytuł jest już piątym Gepardem w kolekcji przedsiębiorstwa. Efektywną Firmą uhonorowana jest po raz trzeci, pierwszy raz w edycji 2011. Brylant Polskiej Gospodarki to tytuł przyznany Kärcher Sp. z o.o. po raz pierwszy w obecnej edycji konkursu.

Tagi: Kärcher

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony