Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

5 miesięcy temu  24.09.2019, ~ Administrator   

Kärcher: technologie dla branż

Kärcher w jesiennej ofercie „Technologie dla branż” oferuje gamę urządzeń, które nie tylko pozwolą łatwo utrzymać czystość, lecz także ich eksploatacja przeniesie się na wymierne korzyści finansowe. Od października do grudnia w ramach tej promocji będzie można nabyć urządzenia w  atrakcyjnych cenach. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać technologię, która będzie najlepszą odpowiedzą na konkretne indywidualne potrzeby każdego właściciela firmy.

W ofercie promocyjnej znajdują się min. odkurzacze piorące, oczyszczacze powietrza, szorowarki, a także urządzenia wysokociśnieniowe. Szeroka gama urządzeń pozwoli dobrać odpowiedni sprzęt odpowiadający wymaganiom danej branży. Dodatkowo do wybranych urządzeń promocyjnych dołączone są karty przedpłacone o wartości do nawet 2500 zł.

Mycie wysokociśnieniowe cieszy się ogromną popularnością przy pracach porządkowych. Pozwala zaoszczędzić czas, zredukować ilość zużywanej wody a co za tym idzie obniżyć wydatki. Proste w obsłudze, solidne i mobilne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher z funkcją podawania chemii gwarantują doskonałe efekty prac. Przykładowym urządzeniem z promocji  jest HDS 10/20-4 M. To model przystosowany do najcięższych warunków pracy. Charakteryzuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania i swobodą manewrowania dzięki zastosowanym kołom. Zastosowany system tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje w układzie wysokociśnieniowym urządzenia a wydajny silnik elektryczny zapewnia bezawaryjną pracę. Zastosowany nowy pistolet Easy!Force w którym spust został przeniesiony z przodu na tył uchwytu umożliwia obsługę pistoletu nasadą dłoni gwarantując długotrwałą pracę bez zmęczenia. System mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwoli na szybką i sprawną wymianę akcesoriów.

Tagi: Kärcher,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony