Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

Ogumienie

Serwis ogumienia

11 miesięcy temu  26.06.2017, ~ Administrator   

KART przedstawia: koncentraty do myjek i wózek do kół
Strona 1 z 2

Przedstawiamy produkty firmy KART, aktywnego dostawcy na rynku wyposażenia warsztatowego, specjalizującego się w produkcji automatycznych myjek do kół samochodowych. Wcześniej prezentowaliśmy nowe urządzenia. Są to myjka WULKAN COMBO Q z windą oraz WULKAN 4x4HP z windą. Dziś omówimy koncentraty do myjek oraz wózek do kół WM-4.

WULKAN BOSS – NOWOŚĆ!

Jest to koncentrat niskopieniącego, antykorozyjnego środka o niskim pH, złożony ze składników ulegających biodegradacji, specjalnie opracowany i wyprodukowany dla firmy KART, w celu podniesienia jakości i skuteczności mycia kół samochodowych w myjkach WULKAN. Zawiera składniki pochodzenia organicznego i nieorganicznego (kwas fosforowy i kwas metanosulfonowy), rozpuszczające różne  rodzaje brudu i zanieczyszczeń pochodzenia eksploatacyjnego (np. nalotu z klocków hamulcowych), gromadzone na oponie i feldze, jak również osad z kamienia. Obecny w płynie inhibitor korozji zabezpiecza przed uszkodzeniem powierzchni z metalu (felgi, obręcze kół) a składnik dyspergujący usuwa skutecznie wszelkie zanieczyszczenia uniemożliwiając ich ponowne osadzanie się na powierzchni mytej. Płyn usuwa również zmatowienia ze stopów aluminium, metali lekkich, stali nierdzewnej. Dzięki temu powierzchnie są czyste i błyszczące. Stosowanie płynu ułatwia również utrzymanie myjki w czystości. Działa błyskawicznie. Rozcieńcza się go w maksymalnym stosunku 1:100. Rekomendowana ilość to 2 l na 300 l wody. Przy uzupełnianiu ubytków wody w trakcie eksploatacji myjki, należy pamiętać o każdorazowym dodawaniu odpowiedniej ilości koncentratu. Jest środkiem myjącym zalecanym przez firmę KART. Płyn WULKAN BOSS przy zachowaniu właściwych proporcji rozpuszcza się w wodzie, która może być następnie odprowadzona bezpiecznie do kanalizacji.

WULKAN TURBO – NOWA FORMUŁA

Jest to koncentrat niskopieniącego środka o wysokim pH, złożony ze składników biodegradowalnych, specjalnie opracowany i wyprodukowany dla firmy KART, w celu podniesienia jakości i skuteczności mycia kół samochodowych w myjkach WULKAN. Oprócz składników rozpuszczających różne  rodzaje brudu i zanieczyszczeń pochodzenia eksploatacyjnego (np. nalotu z klocków hamulcowych), gromadzone na oponie i feldze, zawiera również składnik nabłyszczający, stosowany popularnie w produktach do zmywarek. Ponadto obecny w płynie składnik dyspergujący wszelkie zanieczyszczenia uniemożliwia ich ponowne osadzanie się na powierzchni mytej. Stosowanie płynu ułatwia również utrzymanie myjki w czystości, ponieważ uniemożliwia przywieranie brudu do ścian komory mycia, dzięki czemu proces czyszczenia myjki jest dużo łatwiejszy. Rozcieńcza się go w maksymalnym stosunku 1:100. Rekomendowana ilość to 2 l na 300 l wody. Przy uzupełnianiu ubytków wody w trakcie eksploatacji myjki, należy pamiętać o każdorazowym dodawaniu odpowiedniej ilości koncentratu. Jest środkiem myjącym zalecanym przez firmę KART. Płyn WULKAN TURBO przy zachowaniu właściwych proporcji rozpuszcza się w wodzie, która może być następnie odprowadzona bezpiecznie do kanalizacji.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony