Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

Artykuł sponsorowany

ponad rok temu  29.04.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

Kompleksowe wyposażenie warsztatu. Zobacz ofertę ELIWCO SERWIS z TTM

Fot. Piotr Łukaszewicz

Właściciele warsztatów, którzy chcą modernizować swoje miejsca pracy, lub przedsiębiorcy przygotowujący się do uruchomienia serwisu, podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu mieli wyjątkową szansę obejrzenia kluczowych urządzeń wyposażenia warsztatowego.

W tym zakresie wyróżniała się kompleksowa oferta firmy ELWICO SERWIS – pełna zarówno nowości, jak podnośniki podpodłogowe Masterlift 2.35 Pv, Masterlift 2.35 Combi Check-in, Biglift Saa 2.55, Biglift 2.65, Sharklift 4.65, jak również innych rozwiązań znanych i cenionych w branży. 

Tym, którzy na targi nie zdołali dojechać, prezentujemy ofertę firmy. Zaczynamy od podstaw, a więc podnośników.

-----

Podnośnik podpodłogowy Sharklift 4.65

Czterostemplowy podnośnik podpodłogowy Sharklift 4.65 F 550 – idealny do napraw, serwisu okresowego, diagnostyki i geometrii kół. Może być wyposażony w dowolne urządzenie do geometrii. Platformy najazdowe wykonane z wysoką dokładnością o tolerancji +/- 0,5 mm w odniesieniu do ich długości i szerokości.
Więcej TUTAJ.​​​​​​

-----

Poniżej seria podnośników podpodgłowych Biglift. Modele 2.55 (po lewej) oraz Biglift 2.65 (po prawej).

Model 2.55. Uniwersalny podnośnik, uniwersalne stanowisko do obsługi i napraw:

 • wszystkich modeli samochodów osobowych
 • busów
 • małych dostawczych
 • małych ciężarówek
 • pojazdów o wadze 5.5 ton.

Więcej o tym modelu TUTAJ.

Model 2.65. BIGLIFT 2.65 Saaa 230 jest hydraulicznym, bardzo uniwersalnym podnośnikiem samochodowym, opracowanym przez AUTOPSTENHOJ do szybkiego i łatwego podnoszenia wszystkich samochodów:

 • dostawczych, także nowej generacji
 • miejskich ciężarówek
 • osobowych oraz
 • terenowych – niski i łatwy przejazd

Więcej o tym modelu TUTAJ.

Akcesoria? Po lewej nadstawki typu U do podnoszenia samochodów typu Opel Arena, Renault Traffic. Po prawej uchwyt za koło do podnośnika o udźwigu 3500 kg.

-----

Podnośnik podpodłogowy Masterlift 2.35 Combi Check in 6

Masterlift 2.35 Combi Check – in KA 1335 – to dwustemplowy podnośnik samochodowy z platformami najazdowymi o długości 4,40 m zespolonymi z podnośnikiem podprogowym uwalniającym koła, o odstępie stempli 1335 mm . W tym modelu pracują dwa zespoły odwróconych cylindrów co sprawia, że odznacza się on niezwykle dużą funkcjonalnością. Najwyższej jakości podnośnik diagnostyczny o udźwigu 3500 kg z platformami najazdowymi o długości 4400 mm.

Więcej o tym modelu TUTAJ.

-----

Monitoring płynów Pulse GRACO

ELWICO oferuje wysokiej klasy urządzenia GRACO. Gwarantują one niezawodność w zakresie wymiany i dystrybucji  olejów, smarów, płynu przeciw zamarzaniu czy płynów do spryskiwaczy. Począwszy od monitoringu olejowego Pulse (systemu zarządzania płynami), aż do śledzenia stanu zużycia oleju, smarów i innych płynów samochodowych w serwisach, te uznane na świecie rozwiązania zapewniają dostarczanie płynów do wyznaczonego  obszaru  warsztatu.

Jako autoryzowany przedstawiciel GRACO, firma ELWICO oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie dostosowania rodzaju i stopnia  zaawansowania systemu monitoringu olejowego do indywidualnych potrzeb każdego warsztatu.

Więcej o tym produkcie TUTAJ.

-----

Zestaw olejowy na beczkę (pompa olejowa 3:1 LD Graco, miernik LDP5, wózek na beczkę)

W zestawach zastosowane są produkty GRACO dedykowane do pracy w średnich i małych warsztatach samochodowych. To zaawansowane technologicznie i wysokiej jakości urządzenia pozwalające zaoszczędzić pieniądze i zapewniające wydajność na długi czas eksploatacji.

Więcej o tym produkcie TUTAJ

​​​​

-----

Urządzenie rolkowe RT40

 • Ocynkowany zamknięty zestaw rolkowy
 • Napawane rolki o średnicy 205 mm i bardzo niskim stopniu zużycia
 • Czujniki tensometryczne dwustronnego działania
 • Szerokość badanych pojazdów ok 800 mm do 2.200 mm (opcjonalnie 800 mm – 2.800 mm)
 • Śruby do regulacji wysokości
 • Rolka detekcyjna o średnicy 50 mm ze stali nierdzewnej
 • Przygotowanie do rozbudowy o system pomiaru masy
 • Modułowy system, wszystkie zestawy rolkowe mogą być częścią linii diagnostycznej

Więcej - TUTAJ.

-----

Bębnowy odciąg spalin do samochodów osobowych

Cichy wentylator, z silnikiem trójfazowym, z wirnikiem dopasowanym statycznie i dynamicznie w celu uniknięcia dodatkowych wibracji i hałasu.Bęben posiada sprężynę stalową, co pozwala na bezkolizyjnie zwijanie węża.

Wąż wykonany jest z wulkanizowanego w wysokiej temperaturze kauczuku. Temperatura robocza -40°C  + 200°C. Wąż jest całkowicie odporny na zgniatanie dzięki spirali z nylonu. Wewnętrzna część węża jest zaimpregnowana, co pozwala na płynny przepływ gazu i zabezpiecza również wąż przed działaniem kwasów i toksycznych gazów.

Więcej o tym produkcie TUTAJ.

www.elwico.com.pl

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony