ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

8 miesięcy temu  07.05.2018, ~ Administrator   

Marwis. Oferta doceniana przez warsztaty i … wicemistrza świata na żużlu

fot. Marwis

Myjki ciśnieniowe kabinowe, automatyczne koszowe, warsztatowe manualne, a także piaskarki i maszyna do regeneracji dpf oraz chemia do tych urządzeń. To szeroka oferta firmy Marwis, przedstawiona na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (5-8 kwietnia). Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem gości.

Targi Techniki Motoryzacyjnej odbywały się w ramach Poznań Motor Show - jednego z największych w Europie wydarzeń branży motoryzacyjnej. O ile Poznań Motor Show to wydarzenia dla wszystkich - mechaników, kierowców, właścicieli aut, pasjonatów motoryzacji, o tyle Targi Techniki Motoryzacyjnej to już bardziej branżowe wydarzenie, skupiające głównie mechaników i właścicieli warsztatów samochodowych, ale też myjni, salonów, komisów, sklepów motoryzacyjnych, stacji obsługi i kontroli pojazdów.

Stoisko Marwis na TTM odwiedziły tysiące osób. Z czym goście mieli okazję się zapoznać? Ofertę firmy Marwis można poznać bliżej w naszym tekście "Myjki warsztatowe, które przydają się każdego dnia".

Marwis dał możliwość targowym gościom spotkania z Patrykiem Dudkiem, indywidualnym wicemistrzem świata na żużlu, który odwiedził stoisko, a także wziął udział w filmie... Jego premiera już wkrótce. Na razie mamy zapowiedź.

Jedną z nowości prezentowanych na targach jest piaskarka kabinowa BLAST JET. Wyprodukowana została ze specjalnie dobranego gatunku stali o grubości do 3mm. Jej masywna konstrukcja w całości spawana, zapewnia długą żywotność, a lakierowanie metodą proszkową chroni przed korozją.

Wyposażona została w lampy LED, co pozwala na komfortowe warunki obsługi urządzenia. Bezpyłowa praca piaskarki zapewniona jest dzięki zastosowaniu uszczelek obwodowych, umożliwia to wykonywanie pracy w sposób przyjazny dla środowiska. Piaskarka cieszy się dużą popularnością min. w warsztatach samochodowych, firmach regenerujących części samochodowe, przemyśle oraz wszędzie tam, gdzie potrzeba szybko, łatwo i tanio wypiaskować elementy o różnych rozmiarach. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony