Czy firma oferuje modułową zabudowę warsztatu, z możliwością późniejszej rozbudowy o kolejne elementy?
Szeroka gama naszych szaf i stołów pozawala na dobranie rozwiązań zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. W miarę pojawiających się potrzeb, klient może dokupować kolejne elementy wyposażenia i tworzyć zindywidualizowane zestawy.
Czym się różnią meble warsztatowe od zwykłych mebli?
Są to meble specjalnego przeznaczenia. Jako takie, muszą być przede wszystkim przystosowane do dużych obciążeń, odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Dobre meble warsztatowe muszą być trwałe i ergonomiczne, czyli zapewniać bezpieczną i wygodną pozycję pracy.
Firma działa na rynku od ponad 35 lat. Jak w tym czasie zmieniał się rynek umeblowania warsztatowego?
Na przestrzeni ostatnich 35 lat znacznie poszerzyła się oferta producentów mebli warsztatowych. Równocześnie wzrosły wymagania klientów co do jakości wykonania, trwałości, estetyki i ergonomii oferowanych produktów. Nabywcy coraz bardziej zwracają uwagę na to, aby wyposażenie warsztatów spełniało wymagania bezpieczeństwa, posiadało stosowne certyfikaty. Ponadto wielu klientów przywiązuje również wielką uwagę do tego, w jaki sposób działalność firmy wpływa na środowisko naturalne i w jakich warunkach pracują pracownicy firmy. Zdając sobie sprawę z tych wymagań i oczekiwań oraz z faktu, że po wejściu Polski do Unii Europejskiej system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001 to standard w firmach, które chcą przetrwać i liczyć się na unijnych rynkach, wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskiem i BHP.
Rozmawiał: Krzysztof Dulny
Komentarze (0)