Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

6 miesięcy temu  07.01.2020, ~ Administrator   

Najlepszy wspiera najlepszych. Kärcher po raz 9. na Dakarze
Strona 1 z 2

W 2020 Kärcher kolejny raz wspiera najlepszych kierowców świata stających w szranki na starcie legendarnego Rajdu Dakar. Dzięki zastosowaniu urządzeń wysokociśnieniowych i przełomowego pistoletu Easy!Force oraz systemu złączy Easy!Lock maszyny Kärcher są w stanie zadbać o czystość nawet w tak ekstremalnych warunkach jak te, panujące na trasie pustynnego Rajdu.

Kwestia utrzymania czystości to w każdym warsztacie samochodowym priorytet. Specyfika pracy sprawia, że mamy tu do czynienia z wieloma trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami, takimi jak olej silnikowy, smary i inne tłuste zabrudzeniami jak również kurz czy błoto. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt czyszczący i przekonać się jaka siła drzemie w technologii wysokociśnieniowej. Trudno wyobrazić sobie lepszy wybór niż niezawodny sprzęt Kärcher, który sprawnie czyści pojazdy na najbardziej wymagającym rajdzie świata – Dakarze. Z pewnością poradzi on sobie także i w Twoim warsztacie.

Pustynna Odyseja

Dakar 2020 będzie pod wieloma względami wyjątkowy. W tym roku owiany legendą wyścig opuszcza Amerykę Południową, kontynent, który gościł to wydarzenie od wielu lat. Rajd przenosi się do słynącej z zapierających dech krajobrazów i takich też atrakcji turystycznych, Arabii Saudyjskiej. Kraj Szejków, wielkiego przepychu i blichtru, ale także surowej, wyznaczanej przez nakazy religijne islamu obyczajowości, po raz pierwszy będzie gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia. W tym roku już po raz dziewiąty w imprezę zaangażowana jest firma Kärcher – globalny lider technologii czyszczenia. Już miliony osób na świecie sprzętem marki Kärcher dba o porządek w swoich domach i firmach, a także zakładach przemysłowych. Obecność marki na Dakarze po raz kolejny zapewnia, iż urządzenia Karcher poradzą sobie w każdym miejscu i w najbardziej trudnych warunkach - nie straszny im żaden brud.

Rajd Dakar rozpoczął się 5 stycznia i potrwa do 17 stycznia 2020. W tym roku firma Kärcher po raz drugi prezentuje podczas Rajdu swoje nowoczesne mobilne centrum czyszczące – zabudowaną wysokociśnieniowymi urządzeniami czyszczącymi Kärcher ciężarówkę z napędem na cztery koła. Ten niezwykły pojazd przemierzy z uczestnikami całą trasę Dakaru dbając o czystość pojazdów, które przecież, tak samo jak i kierowcy, są poddawane podczas morderczej rywalizacji, najcięższej próbie.

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher są zaprojektowane tak, aby sprostać wszelkim wymaganiom i pracować efektywnie w różnych obszarach. I tak podczas Dakaru służą do czyszczenia wszystkich pojazdów przemierzających trasę rajdu i przygotowania ich do dalszych prac serwisowych. Kierowcy bardzo cenią to wsparcie, gdyż dzięki temu mogą pozyskać wiedzę na temat stanu technicznego swojego pojazdu, a ich ekipa może sprawnie naprawić auto czy motocykl i przygotować go do dalszych zmagań.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony