Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

11 miesięcy temu  17.06.2019, ~ Administrator   

Nowa myjnia samochodowa Kärcher CWB 3 Klean! Star

Nowoczesne pojazdy to większe rozmiary i zapotrzebowanie na nowe systemy mycia. Firma Kärcher zaprojektowała nowe systemy, tak jak czyszczenie wysokociśnieniowe na różnych poziomach, wykrywanie konturu pojazdu przez szczotki boczne,  wydajne i sprawne mycie kół oraz bardzo skuteczne osuszanie za pomocą listwy, która podąża za kształtem pojazdu.  

W systemie Klean!Star z linii CWB 3 firma Kärcher koncentruje się zarówno na funkcjonalności, jak i świadomości kosztów. Firmy, które chcą z kolei obniżyć koszty eksploatacji i dbać o środowisko, mogą również oszczędzać wodę, dzięki opcji zaopatrywania szczotki w wodę z odzysku podczas drugiego cyklu zmywania. Tylko proces płukania przeprowadza się  przy użyciu świeżej wody.

Myjnia poradzi sobie z czyszczeniem szerszych  lusterek jak i kół. Regulowany poziom pracy szczotki dachowej pozwala na dokładne oczyszczanie powierzchni pojazdu.  Do  mycia dachu dostępne są dwa warianty, jeden z dyszami stałymi, kolejny z dyszami regulowanymi pod kątem 30 stopni. Dla wszystkich wersji dostępne są różne pompy wysokociśnieniowe,  co pozwala  wybrać odpowiedni poziom ciśnienia i wydatku wody. Regulowana pod kątem 30° listwa osuszająca dach dopasowuje się do kształtu pojazdu i prowadzi do szybkiego i efektywnego osuszania przedniej i tylnej części pojazdu. Bardzo ważna jest  także opcja mycia podwozia, zabieg ten świetnie sprawdza się po okresie zimowym i pozwala dokładnie wypłukać pozostałości soli i nalotów drogowych.

Koncepcja systemu mycia pojazdów Klean!Star uzupełniona jest przez środki czyszczące Klean!Line. Dzięki zastosowaniu ultra wysokich koncentratów można osiągnąć wspaniałe rezultaty w oszczędny sposób, dodatkowo pozwala to na optymalizację czasu.  W ofercie znajdują się środki wspomagające proces suszenia, nabłyszczające oraz dokładnie zabezpieczające lakier wraz z efektem wypierania wody.

System mycia pojazdów może być  dostarczony jako zmontowana całość, dzięki czemu instalacja całego systemu trwa kilka dni.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony