Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

5 miesięcy temu  23.09.2019, ~ Administrator   

Nowe lampy LED SubstiTube w ofercie LEDVANCE
Strona 1 z 2

Do rodziny LED SubstiTube dołączają cztery produkty o nowoczesnych funkcjonalnościach: T8 Connected, T8 Motion Sensor, T8 Universal oraz T5 Universal.

Lampy wchodzące do rodziny LED SubstiTube cechują się szklanymi konstrukcjami, które zapobiegają wyginaniu się tub LED, a specjalna powłoka PET chroni produkty przed stłuczeniem. Jako zamienniki LED dla tradycyjnych
świetlówek pozwalają na znaczną oszczędność energii. Tuby LED do profesjonalnego oświetlenia dostępne są u sprzedawców hurtowych pod marką OSRAM, zaś czujniki sprzedawane są pod marką LEDVANCE.

Większy obszar oświetlenia dzięki T8 Connected

Druga generacja T8 Connected to nowa wersja istniejących już modeli o tej samej nazwie, zaprojektowana z myślą o parkingach samochodowych z wieloma punktami dostępu, fabrykach, magazynach i holach. Nowa generacja pozwala na bezprzewodowe zarządzanie oświetleniem za pomocą standardu Zigbee 3.0.,
z którym komunikują się zarówno czujniki, jak i lampy. Dzięki temu można bezprzewodowo sterować grupami nawet do dwustu urządzeń i automatycznie oświetlać jeszcze większy obszar. Czujniki zainstalowane przy wejściach i wyjściach powodują synchroniczne włączanie tub, co doskonale sprawdza się w specyficznych zastosowaniach oświetleniowych, np. na parkingach. Strefowe przyciemnianie, wykrywanie obecności i ustawienia światła dziennego to kolejne funkcje tego inteligentnego systemu nowych SubstiTube Connected. Pozwala to na znaczną oszczędność energii. Połączone czujniki LEDVANCE dostępne są w dwóch wersjach dla różnych instalacji: LB (Low Bay) dla wysokości maksymalnie 4 metry oraz HB (High Bay) dla wysokości od 4 do 14 metrów.

Wykrywacz ruchu w SubstiTube T8 Motion Sensor

SubstiTube T8 Motion Sensor stanowi prosty i bezpieczny zamiennik świetlówek i nie wymaga ponownego okablowania statecznika konwencjonalnego. Tuba LED jest wyposażona we wbudowany czujnik mikrofalowy wykrywający ruch. Czujnik pracuje na częstotliwości 5,8 GHz. Dzięki wykorzystanej technologii mikrofal jest również odpowiedni do zabudowanych opraw oświetleniowych. Jeśli czujnik nie wykryje żadnego ruchu przez pięć minut, tuba LED zostanie automatycznie przyciemniona ze 100 do 20 procent strumienia świetlnego. Po kolejnych dwóch minutach bezruchu SubtiTube T8 Motion Sensor całkowicie się wyłączy i natychmiast włączy przy najmniejszym poruszeniu człowieka. Czujnik może wykrywać ruch w promieniu maksymalnie pięciu metrów, przy czym promień zależy od wysokości, na jakiej zainstalowana jest tuba LED. SubstiTube T8 Motion Sensors najlepiej sprawdza się w magazynkach, korytarzach, przejściach, a także na klatkach schodowych i parkingach podziemnych.

Tagi: oświetlenie,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony