Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

28 dni temu  19.05.2021, ~ Administrator   

Oferta PRO Korzyści od Kärcher wzięta „na warsztat”

Kwestia utrzymania czystości to w każdym warsztacie samochodowym ważny priorytet. Specyfika pracy sprawia, że mamy tu do czynienia z wieloma trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami, takimi jak olej silnikowy, smary, i inne tłuste zabrudzenia. Dodatkowo spotykamy też konwencjonalne zabrudzenia, które wymagają odkurzania.

Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który sprawi, że nasz warsztat będzie zawsze czysty i schludny. A to z pewnością zostanie docenione przez klientów oraz podniesie komfort i bezpieczeństwo pracy. Teraz zarówno klienci jak i pracownicy szczególnie oczekują najwyższego poziomu czystości. Jest to związane z pandemią koronawirusa. Tej wiosny od kwietnia do końca czerwca Kärcher oferuje swoje niezawodne urządzenia czyszczące w obniżonych, atrakcyjnych cenach. Sprawdź co mamy dla Ciebie! Weźmy te ofertę „na warsztat” i przekonajmy się jak bardzo sprzęty marki Kärcher mogą Ci pomóc!

Moc ciśnienia wody!

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher wyposażone są w pistolety Easy Force w których spust został przeniesiony z przodu na tył uchwytu. Ta, z pozoru niewielka zmiana, wpłynęła na zwiększenie wygody w operowaniu pistoletem ciśnieniowym. Do tej pory spust należało naciskać palcami, co szybko powodowało zmęczenie. Jednak teraz posłużymy się w tym celu nasadą dłoni. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, w którym wykorzystuje się siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu Jedynie odblokowanie pistoletu wymaga użycia palca wskazującego, ale nie w sposób ciągły (wystarczy raz nacisnąć). Aby siła odrzutu mogła sprawnie działać na korzyść operatora, lanca, pistolet i spust zostały tak zaprojektowane, aby prowadzić ją w sposób liniowy do ramienia. Tym samym siła potrzebna do kontrolowania lancy zostaje przeniesiona ze słabszych i łatwo męczących się mięśni dłoni na znacznie silniejsze i bardziej wytrzymałe wyższe partie mięśniowe ramion. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku. 

W ofercie PRO korzyści proponujemy kilka naszych urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody HD. Warsztatom warto polecić szczególnie jedno z nich: HD 5/15 C. dlaczego właśnie ono na pewno wpadnie w oko wszystkim profesjonalistom z branży motoryzacyjnej? Przekonajmy się!

W linii HD kompakt, której przedstawicielem jest HD 5/15 C, główny nacisk położono na zmniejszenie wymiarów oraz wagi urządzenia. Jest ono ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę bardzo mobilne, może pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć, lub często trzeba pracować w różnych miejscach. Dodatkowe uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem. Urządzenie potrafi  pracować w pozycji zarówno pionowej jak i poziomej. Mosiężna głowica pompy oraz automatyczny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności urządzenia. Naprawdę ten model jest jak to mówią „nie do zdarcia”. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy i dysza trójstopniowa manualna. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Tak, nie wkradł się błąd. Praca urządzeniem nie jest w ogóle męcząca. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.

Dodatkowo w promocji znajduje się lanca do podwozi i akcesorium do czyszczenia powierzchni płaskich FR 30. Lanca pozwala myć niedostępne inaczej części maszyn – ich podwozie. FR 30 z kolei pozawala czyścić bez chlapiącej wody w szybkim czasie, wszelkie powierzchnie płaskie.

W warsztacie sprawdzi się także, zwłaszcza teraz, urządzenie HDS, czyli urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody. Polecić warto  HDS 8/18-4 M. Zauważmy pewną, uniwersalną prawidłowość. Energia cieplna przyspiesza proces czyszczenia. Zawsze. Można to obserwować na przykład gdy myjemy ręce z tłustych zabrudzeń. Zimną wodą jest ciężko, nawet jeśli korzystamy z mydła. Natomiast ciepła woda radzi sobie z brudem lepiej i szybciej. Dlatego właśnie nasze urządzenia HDS które podgrzewają wodę są tak skuteczne. Gdzie jak gdzie, ale w warsztacie samochodowym masa jest zabrudzeń tłustych, olejowych i smarów. Poza tym urządzenie HDS może pracować w trybie pary, a wtedy skutecznie usuwa z powierzchni wszelkie patogeny w tym koronawirusa. 

Pogromcy brudu

Urządzeniami, które bardzo dobrze sprawdzą się w branży motoryzacyjnej są również odkurzacze uniwersalne. Zbierają zarówno wodę,  która jest wszechobecna podczas napraw samochodów, jak i zabrudzenia suche, w tym różnego rodzaju pyły. W ofercie znajduje się objęty promocją prawdziwy pogromca brudu: NT 40/1 Tact Ap L to naprawdę mocny zawodnik. System TACT sprawia, że nawet zasysanie dużej ilości pyłu nie powoduje spadku siły ssącej. Polega to na tym, że w stałych interwałach czasowych filtr jest przedmuchiwany przez silny strumień powietrza zwrotnego, tym samym jest oczyszczany i urządzenie nie traci mocy i nie zatyka się. Płaski filtr falisty umieszczony jest w specjalnej kasecie, dzięki temu wymiana następuje bez kontaktu z zabrudzeniami a filtr jest chroniony przed uszkodzeniem podczas ciężkiej pracy. 

Odkurzacz wyposażony jest w nowe, ergonomiczne akcesoria: kolanko ssawkę, wąż i rury. Zbiornik tego pogromcy zanieczyszczeń ma pojemność 40 l. 

Odkurzacze uniwersalne nie tylko poradzą sobie z czystością w warsztacie, ale również idealnie nadają się do czyszczenia pojazdów, dzięki dostępności licznych akcesoriów możemy z powodzeniem odkurzać tapicerki i fotele samochodowe.

Zamieć cały ten brud

Teren przed warsztatem i wokół niego, to Twoja wizytówka. Jak zadbać o czystość terenu zewnętrznego? Zamiatarką! Naprawdę, odstaw miotłę w kąt! Zamiatarką poradzisz sobie z tym zadaniem pięć razy szybciej, bez bolących pleców, bez zmęczenia. Powiedźmy to sobie szczerze: szkoda czasu i pracy Twoich mechaników na bieganie z miotłą i ręczne zamiatanie, gdy w tym czasie mogliby zajmować się swoją właściwą pracą.

W ofercie znajduje się świetna ręczna zamiatarka: KM 70/15 C. Polecamy ją do każdego warsztatu samochodowego z czystym sumieniem.

Charakteryzuje się cichą pracą, trwałą i prostą konstrukcją oraz wyjątkową łatwością obsługi. Trwała, prosta i niezawodna konstrukcja maszyny, sprawia że jest ona niemal całkowicie bezawaryjna. Mocna rama z tworzywa sztucznego oraz zbiornik zanieczyszczeń są odporne na mechaniczne uszkodzenia. Szczotki zamiatające napędzane są przez oba koła tylne, co umożliwia skuteczne zamiatanie także podczas zakręcania. Szczotka boczna zwiększa szerokość roboczą urządzenia oraz umożliwia zamiatanie przy ścianach i krawężnikach. Wygoda obsługi przekłada się na regulowane położenie uchwytu prowadzącego. Dzięki temu można go dopasować do wzrostu osoby obsługującej – zero bólu pleców podczas zamiatania. 

Szorowanie bierze na siebie

BR 40/10 C Adv to model szorowarki, która znajduje się w ofercie. Do czego służy? Do czyszczenia posadzek. Nie straszny jej żaden brud. Jest rekomendowana do miejsc, gdzie jest co czyścić. Czyli na przykład do warsztatu samochodowego, gdzie z racji wykonywanych prac, jest na posadzkach wiele zabrudzeń. 

Posiada dwie listwy ssące, dzięki temu  urządzenie skutecznie odsysa wodę zarówno podczas pracy do przodu jak i do tyłu pozostawiając podłogi czyste i niemal od razu gotowe do użytkowania. Regulowana siła nacisku szczotek na podłoże pozwala na maksymalnie skuteczną pracę na różnych posadzkach bez ryzyka uszkodzenia ich. Dwie przeciwbieżnie obracające się szczotki walcowe w krótkim czasie mogą usunąć nawet bardzo uporczywe zabrudzenia. Na uchwycie szorowarki umieszczone są dwa koła. Nic nie poradzi sobie lepiej z czystością posadzek w Twoim warsztacie niż ta sprytna szorowarka.

W naszej ofercie znajdziesz też profesjonalną parownicę SG 4/4, która pozwala eliminować koronawirusa z powierzchni bez użycia chemii. Samą gorącą parą. W obecnych czasach warto z pewnością rozważyć i ten zakup. Dodatkowo w warsztacie nadaje się ona do detailingu, czyszczenia dogłębnego części auta, felg, czy wnętrza samochodu.

Spraw z nami, że Twój warsztat zalśni na wiosnę a Klienci nie będą mogli wyjść z podziwu jak pięknie i czysto może być w miejscu takim jak warsztat samochodowy!

Wejdź na https://www.kaercher.com/pl/promocje/pro-korzysci.html

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 3
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ m-53 1 12 dni temuocena: 100%  Jak się czuję? Słabo, finansowo. Aczkolwiek jedno ustrojstwo, HD 7/18M, mam.
  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
do góry strony