Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

Ogumienie

2 miesiące temu  21.01.2021, ~ Administrator   

Strona 2 z 2

Mamy trzy modele wyważarek. Cenę najprostszej, ELPRO B201, skalkulowaliśmy na poziomie 3 tys. zł. Wyższy model, ELPRO B202LS, to trzy pomiary automatyczne, a też laser pokazujący miejsce doklejenia ciężarka. Najwyższy model to ELPRO B203ML, w cenie poniżej 9 tys. złotych, jej główne atuty to trzy pomiary automatyczne, monitor LCD, sonar, laser. Dwa najwyższe modele dzięki zaawansowanej technologii i oprogramowaniu są wysoce funkcjonalne i niezawodne. W tym względzie możemy porównać je z produktami znanych i uznanych światowych producentów. Jedynie cena znacząco od nich odbiega – są znacznie tańsze.

Co jeszcze wyróżnia firmę Elkur na tak konkurencyjnym rynku wyposażenia warsztatów?

Podkreśliłbym, że jakkolwiek zrezygnowaliśmy z budowy struktur sieciowych, więc autoryzowanych punktów sprzedaży, to nie jesteśmy firmą wirtualną. Na witrynie www.elkur.pl stworzyliśmy w pełni profesjonalny sklep, gdzie można filtrować interesujące nas wyposażenie według ceny, według producenta. Mamy zawsze aktualne promocje. A przede wszystkim służymy profesjonalnym doradztwem. Doradzimy w doborze sprzętu, wyposażymy go w całą otoczkę, tak by każdy mógł kupić wszystko, czego potrzebuje, w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzi swój czas i pieniądze. Nasze wszechstronne wsparcie dla partnerów biznesowych to także zobowiązanie: w sezonie dostarczymy maszynę zastępczą, gdyby z jakichś powodów ta posiadana wymagała naprawy. Nie trzeba się też martwić o zapasowe części w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

rozmawiał: Rafał Dobrowolski

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (3)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Fast Serwis 3 2 miesiące temuocena: 100%  Urządzenia profesjonalne polecam
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ kuzniabochnia 2 2 miesiące temuocena: 100%  Znam dobrze tą firmę i nie wyobrażam sobie, zmiany partnera na innego. Maszyny na pełnych obrotach pracują bezawaryjnie już od lat. Na wiosnę dodajemy do kompletu nową maszynę FREDO, która mieliśmy już okazję przetestować i jest o niebo lepsza o konkurencyjnych rozwiązań również droższych.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ betti 1 2 miesiące temuocena: 100%  Bardzo ciekawy artykuł. Urządzenia profesjonalne! Polecam!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony