ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Prawo

10 miesięcy temu  29.10.2018, ~ Administrator   

Ruszyła jesienna kampania EFL i Inter Cars

Europejski Fundusz Leasingowy wspólnie z Inter Cars przygotował jesienną „Promocja 3x1”. Oferta skierowana jest do właścicieli  warsztatów samochodowych i obejmuje urządzenia do wyposażenia warsztatów oferowane przez Inter Cars. Promocja potrwa do 31 grudnia br.

„Promocja 3x1” to 3 pierwsze raty po 1 zł. Klient, którzy zawrze umowę jeszcze w tym roku, pierwszą ratę uwzględniającą spłatę kapitału zapłaci dopiero w przyszłym roku. Do tego czasu klient zapłaci 3zł plus koszt ubezpieczenia przedmiotu w kwocie proporcjonalnej do ilości rat umowy, które przypadają na 2018 rok (maksymalnie 3 raty). Całkowity koszt ubezpieczenia jest podzielony na równe raty miesięczne i doliczony do rat leasingowych.

Umowa zakłada uproszczone procedury i minimum formalności. Może zostać podpisana na okres od 24 do 48 miesięcy – w zależności od wybranego urządzenia. Wpłata własna już od 1%. 

Inter Cars jest jednym z naszych najważniejszych partnerów biznesowych. Od lat z sukcesem prowadzimy wspólne działania sprzedażowe i marketingowe. Tym razem proponujemy naszym klientom możliwość zawarcia umowy leasingu na wybrane urządzenia do wyposażenia warsztatów z oferty Inter Cars. Umowa może zostać zawarta w tym roku z terminem spłaty rat od roku następnego. „Promocja 3x1” podobnie jak wszystkie nasze działania mają na celu wspieranie naszych klientów w rozwoju biznesu - powiedziała Magdalena Potysz-Drab, Menedżer Sprzedaży Rynku Maszyn i Urządzeń w EFL.
To już kolejna – w tym roku trzecia - wspólna promocja z EFL. Obecnie klienci Inter Cars i EFL mogą skorzystać z promocji „Leasing 101% na Tester usterek TEX AXONENEMO/SET oraz Promocji 3 raty x 1zł na zakup wybranych urządzeń znajdujących się w naszej ofercie w promocyjnym leasingu – powiedziała Marlena Cyrson, Kierownik ds. Leasingów i Ubezpieczeń w Inter Cars SA.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony