Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

ponad rok temu  01.10.2022, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Szybki dobór akumulatora? To proste!

Właściwy akumulator możemy dobrać w szybki sposób dzięki Exide Battery Finder – wyszukiwarce akumulatorów online lub darmowej aplikacji do pobrania na urządzenia mobilne.

Zarówno aplikacja jak i wyszukiwarka online zostały opracowane z myślą o tych, którzy chcieliby szybko sprawdzić  jaki akumulator pasuje do danego pojazdu. 

Exide Battery Finder pozwala na kilka sposobów doboru:

  1. Określenie modelu i marki pojazdu  - program automatycznie zaprezentuje rekomendowane akumulatory,
  2. Wyszukanie odpowiedniego modelu akumulatora po numerze VIN pojazdu (opcja dostępna w wyszukiwarce online).

 Exide Battery Finder umożliwia łatwe i szybkie dobranie odpowiedniego akumulatora do każdego pojazdu – niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, użytkowy czy motocykl (obejmuje wyposażenie dla 99% pojazdów z europejskiego parku samochodowego). 

Nowość na rynku –  nowy standard w motoryzacji!

Exide rozbudował wyszukiwarkę akumulatorów o dodatkowe, przyjazne użytkownikom dane o:

Lokalizacji akumulatora – Przed rozwiązaniem oferowanym przez Exide, użytkownicy byli zmuszeni do szukania dokładnej lokalizacji akumulatora w instrukcjach pojazdów, niepotrzebnie tracąc cenny czas.

Szacowanym czasie pracy -  Znając szacowany czas niezbędny do wykonania czynności, mechanicy są w stanie przewidzieć złożoność prac, oraz z wyprzedzeniem oszacować koszt wymiany.

Wymianie akumulatora – mechanicy są instruowani jak podłączyć  i odłączyć akumulator w prawidłowy sposób, a także jak ustawić funkcje powiązane z wymianą akumulatora np.  inicjalizacja podnośników szyb i ustawienia skrzyni biegów, co oznacza, że narzędzie jest przydatne od początku do końca procesu. 

Zatwierdzeniu wymienionego akumulatora w systemie pojazdu – zatwierdzenie pozwala systemowi pojazdu dostosować się do ustawień nowego akumulatora. Niepowodzenie w tym zakresie może powodować problemy z odpalaniem pojazdu, a nawet doprowadzić do usterek  systemu elektrycznego lub uszkodzenia akumulatora. Dzięki nowym instrukcjom zawartym w wyszukiwarce Exide, cały proces walidacji przebiegnie łatwo i spokojnie.

Najwyższa jakość w doborze akumulatorów - na wyciągnięcie ręki

W pełni darmowa, dostępna na urządzeniach mobilnych i komputerach, rozbudowana wyszukiwarka - Exide Battery Finder pomaga użytkownikom znaleźć właściwe modele akumulatorów oraz prawidłowo je zainstalować w pojeździe, znacząco ograniczając ryzyko awarii oraz przedwczesnych uszkodzeń.

Wystarczy wejść na: https://www.exidegroup.com/pl/pl/battery-finder i podążać za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Darmową aplikację można pobrać na Google App Store lub Google Play.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony