Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

2 miesiące temu  01.10.2022, ~ Administrator   

Szybki dobór akumulatora? To proste!

Właściwy akumulator możemy dobrać w szybki sposób dzięki Exide Battery Finder – wyszukiwarce akumulatorów online lub darmowej aplikacji do pobrania na urządzenia mobilne.

Zarówno aplikacja jak i wyszukiwarka online zostały opracowane z myślą o tych, którzy chcieliby szybko sprawdzić  jaki akumulator pasuje do danego pojazdu. 

Exide Battery Finder pozwala na kilka sposobów doboru:

  1. Określenie modelu i marki pojazdu  - program automatycznie zaprezentuje rekomendowane akumulatory,
  2. Wyszukanie odpowiedniego modelu akumulatora po numerze VIN pojazdu (opcja dostępna w wyszukiwarce online).

 Exide Battery Finder umożliwia łatwe i szybkie dobranie odpowiedniego akumulatora do każdego pojazdu – niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, użytkowy czy motocykl (obejmuje wyposażenie dla 99% pojazdów z europejskiego parku samochodowego). 

Nowość na rynku –  nowy standard w motoryzacji!

Exide rozbudował wyszukiwarkę akumulatorów o dodatkowe, przyjazne użytkownikom dane o:

Lokalizacji akumulatora – Przed rozwiązaniem oferowanym przez Exide, użytkownicy byli zmuszeni do szukania dokładnej lokalizacji akumulatora w instrukcjach pojazdów, niepotrzebnie tracąc cenny czas.

Szacowanym czasie pracy -  Znając szacowany czas niezbędny do wykonania czynności, mechanicy są w stanie przewidzieć złożoność prac, oraz z wyprzedzeniem oszacować koszt wymiany.

Wymianie akumulatora – mechanicy są instruowani jak podłączyć  i odłączyć akumulator w prawidłowy sposób, a także jak ustawić funkcje powiązane z wymianą akumulatora np.  inicjalizacja podnośników szyb i ustawienia skrzyni biegów, co oznacza, że narzędzie jest przydatne od początku do końca procesu. 

Zatwierdzeniu wymienionego akumulatora w systemie pojazdu – zatwierdzenie pozwala systemowi pojazdu dostosować się do ustawień nowego akumulatora. Niepowodzenie w tym zakresie może powodować problemy z odpalaniem pojazdu, a nawet doprowadzić do usterek  systemu elektrycznego lub uszkodzenia akumulatora. Dzięki nowym instrukcjom zawartym w wyszukiwarce Exide, cały proces walidacji przebiegnie łatwo i spokojnie.

Najwyższa jakość w doborze akumulatorów - na wyciągnięcie ręki

W pełni darmowa, dostępna na urządzeniach mobilnych i komputerach, rozbudowana wyszukiwarka - Exide Battery Finder pomaga użytkownikom znaleźć właściwe modele akumulatorów oraz prawidłowo je zainstalować w pojeździe, znacząco ograniczając ryzyko awarii oraz przedwczesnych uszkodzeń.

Wystarczy wejść na: https://www.exidegroup.com/pl/pl/battery-finder i podążać za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Darmową aplikację można pobrać na Google App Store lub Google Play.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony