ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

ponad rok temu  17.05.2010, ~ Administrator   

Wygodniej przez Internet
Użytkownicy oprogramowania Esitronic otrzymują cztery razy w ciągu roku płytę aktualizacyjną DVD. Dzięki temu do posiadanego testera diagnostycznego można wgrać dane wszystkich nowych typów pojazdów, wartości referencyjne do diagnostyki pojazdów, zaktualizowane dane dotyczące zakresu prac serwisowych i konserwacyjnych, nowe instrukcje wyszukiwania usterek oraz techniczne informacje serwisowe.
Dostęp do tych danych dla testera diagnostycznego KTS 340 jest teraz jeszcze szybszy dzięki Internetowi. Od połowy 2009 roku dane on-line zostały udostępnione dla modelu KTS 200, obecnie taka sama procedura pobierania aktualizacji jest przewidziana dla modelu KTS 340. Dla abonentów oprogramowania warsztatowego Esitronic na całym świecie, dostęp do aktualizacji przez Internet stanowi dużą oszczędność czasu, gdyż z aktualizacją nie trzeba już czekać na dostarczenie płyty DVD. W początkowym okresie płyty z aktualizacjami będą dosyłane dodatkowo, jako uzupełnienie aktualizacji on-line.

Automatyczna aktualizacja danych przy każdorazowym połączeniu z Internetem
Po udostępnieniu nowych danych dla bazy danych Esitronic, można je pobrać z serwera Bosch. Jeżeli w Esitronic-Startcenter uaktywniona jest funkcja automatycznego pobierania aktualizacji, tester KTS 340 przy połączeniu z Internetem sprawdza dostępność nowych aktualizacji i automatycznie je pobiera. Esitronic-Startcenter umożliwia także ręczne wyszukiwanie aktualizacji na serwerze Bosch. Pobierane są przy tym tylko zmiany w stosunku do aktualnie posiadanych danych, co zapewnia, że ilość danych pobieranych z serwera utrzymuje się w rozsądnych ramach. Dzięki nowej procedurze aktualizacyjnej, warsztat ma do dyspozycji zawsze aktualne dane potrzebne przy diagnostyce, wyszukiwaniu usterek, konserwacji i serwisowaniu pojazdów.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony