Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

21 dni temu  08.09.2020, ~ Administrator   

Testowanie i sprzedaż akumulatorów w 5 minut
Strona 1 z 2

Exide wprowadza na rynek pierwszą aplikację internetową, która umożliwia warsztatom testowanie, wymianę i sprzedaż akumulatorów w zaledwie 5 minut. Aplikacja jest kompatybilna z testerem akumulatorów Exide EBT965P i obsługuje akumulatory do pojazdów osobowych, użytkowych oraz do zastosowań morskich i rekreacyjnych. Aby móc skorzystać z aplikacji, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.ebtp.exide.com.

Problemy z akumulatorem, wymagające jego wymiany, można zaobserwować w 20% testowanych produktów. Ich szybkie wykrycie to szansa dla warsztatów na lepszą obsługę klienta i związane z tym zyski, a dla kierowców – możliwość uniknięcia niespodziewanej awarii. Aplikacja Exide to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku.

Bezpłatna aplikacja dla warsztatów

Aplikacja przeznaczona jest głównie do smartfonów, ale działa na każdym urządzeniu z przeglądarką internetową. Aby z niej korzystać, pracownicy warsztatów powinni bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.ebtp.exide.com (proces rejestracji jest prosty i intuicyjny). Aplikacja działa w większości krajów europejskich – jest dostępna w 13 językach i obsługuje wiele walut.

Aplikacja jest kompatybilna z testerem akumulatorów Exide EBT965P, który – jako urządzenie najnowszej generacji – przeprowadza zaawansowaną analizę kondycji akumulatora. Wyjątkowa dokładność analizy jest zapewniona dzięki technologii Profilowanej Konduktancji™. Każde wykonanie testu generuje kod QR, który może być zeskanowany za pomocą aplikacji w celu zaimportowania wyników zawierających informacje o stanie: mocy rozruchowej, napięcia, temperatury i pojemności rezerwowej, a także informacje dotyczące dalszego postępowania z akumulatorem, np. zalecenie doładowania. Wyniki testów można wprowadzić do aplikacji również ręcznie.

W aplikacji dostępna jest także funkcja analizy stylu jazdy, dzięki której pracownik warsztatu może określić, kiedy kierowca powinien ponownie przetestować akumulator i zawczasu poinformować o tym klienta, zapraszając na kolejną kontrolę akumulatora.

Warsztaty przejmują kontrolę

Aplikacja umożliwia również wysłanie kierowcy wiadomości SMS lub e-mail z zaproszeniem na autoryzowaną kontrolę lub wymianę akumulatora, gdy jest ona konieczna, dzięki czemu mechanicy oszczędzają czas, jaki musieliby poświęcić na kontakt telefoniczny. Serwisanci mogą zaprezentować różne akumulatory (wybrane z listy rekomendowanych akumulatorów Exide) i w pełni kontrolować ceny produktów oraz ich montaż.

Tagi: Exide,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony