ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

11 miesięcy temu  30.03.2018, ~ Administrator   

Tiger Flex – rękawice ochronne Würth Polska

Würth Polska prezentuje trzy nowe produkty z linii Tiger Flex. Jest to prestiżowa linia rękawic ochronnych, stworzona do pracy w najróżniejszych warunkach. Wszystkie produkty zaprojektowane zostały w oparciu o innowacyjne rozwiązania i z użyciem najbardziej wytrzymałych materiałów. Rękawice Tiger Flex są wyjątkowo trwałe na uszkodzenia mechaniczne i chronią dłoń przed możliwymi urazami. Nie ograniczają czucia ani ruchów, dzięki czemu zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy.

Rękawice montażowe Tiger Flex HI LITE

Nowe rękawice Würth Polska, o nazwie Tiger Flex HI LITE, wykonane zostały z bezszwowej tkaniny nośnej Nylon/Lycra. Produkt wyróżnia dopasowanie się materiału do skóry, co ułatwia prace montażowe. Elastyczny mankiet gwarantuje idealne przyleganie materiału do dłoni. Z zewnątrz wykonane są z wodoodpornej pianki nitrylowej, a wyściółkę tworzy warstwa poliestrowo-elastanowa. Oddychający grzbiet i nitrylowe wzmocnienie na spodzie dodają wygody pracy. Rękawice HI LITE zapewniają doskonałe czucie i nie ograniczają zręczności ruchów. Dodatkowo odporne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Rękawice ocieplane Tiger Flex HI LITE COOL

Tiger Flex HI LITE COOL to nowy model rękawic bezszwowych Würth Polska, przeznaczony do pracy w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowo wyścielone warstwą akrylowo-poliestrową umożliwiają pracę w niskich temperaturach. Elastyczny mankiet chroni nadgarstek przed wodą i zimnem, a także ułatwia dopasowanie się produktu do dłoni. Pianka nitrylowa z dodatkowym wzmocnieniem zapobiega urazom mechanicznym oraz zwiększa czucie i kontrolę ruchów. Oddychający grzbiet rękawicy zapewnia wygodę pracy i dobrą termoregulację.

Rękawice antyprzecięciowe Tiger Flex CUT 5

Nowe rękawice Würth Polska o nazwie Tiger Flex CUT 5 zapewniają najwyższe zabezpieczenie przed przecięciem, ale również są bardzo odporne na wszelkiego rodzaju ścieranie, rozdarcia i przekłucia. To produkt wysoko odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe wzmocnienie warstwą nitrylową poprawia komfort pracy, a pianka nitrylowa zapewnia wodoodporność. Wyściółka wykonana z wysokiej jakości HPPE, gwarantuje bezpieczeństwo podczas użycia i zmniejsza możliwość zniszczenia produktu. Wykonanie i kształt rękawic nie ogranicza zręczności ruchów i czucia.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Tiger Flex – rękawice ochronne Würth Polska
Tiger Flex – rękawice ochronne Würth Polska
Tiger Flex – rękawice ochronne Würth Polska
Tiger Flex – rękawice ochronne Würth Polska
Tiger Flex – rękawice ochronne Würth Polska

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony