Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

Artykuł sponsorowany

4 miesiące temu  13.05.2020, ~ Administrator   

Utrzymanie porządków w warsztacie. Promocja wiosenna Kärcher
Strona 1 z 2

Wiosenna promocja firmy Kärcher oferuje wszystko co potrzebne, by zapewnić czystość i odpowiednią technologię czyszczenia w wielu profesjonalnych branżach. Osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości lub zarządzanie różnego rodzaju firmami doskonale zdają sobie sprawę, że inwestycja w zautomatyzowany i niezawodny sprzęt oraz dobór odpowiedniej technologii czyszczenia szybko się zwraca i zaczyna przynosić wymierne oszczędności. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w solidny sprzęt czyszczący, który sprawi, że proces czyszczenia będzie przebiegał szybko i skutecznie.

Firma Kärcher, ekspert w dziedzinie utrzymania czystości, przygotowała specjalną, dedykowaną profesjonalistom ofertę „Professional na wiosnę w kolorze”. Od kwietnia do końca czerwca w ramach tej promocji będzie można nabyć solidne i niezawodne urządzenia w atrakcyjnych cenach. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać technologię, która będzie najlepszą odpowiedzą na indywidualne potrzeby każdego zainteresowanego klienta. Warto też wspomnieć, że do każdego urządzenia producent przygotował specjalne vouchery oznaczone kolorami, na zakup profesjonalnych środków czyszczących i akcesoriów o wartości od 100 do 2000 zł netto.

Urządzenia wysokociśnieniowe

Mycie wysokociśnieniowe cieszy się ogromną popularnością przy pracach porządkowych związanych z motoryzacją. Pozwala na sprawne i gruntowne czyszczenie pojazdów, nie tylko pod względem karoserii, ale także podwozi czy kół. Ponadto świetnie sprawdzi się podczas czyszczenia obiektów takich jak parkingi, podjazdy czy ogrodzenia. Pozwala zaoszczędzić czas, zredukować ilość zużywanej wody, a co za tym idzie – obniżyć wydatki. Proste w obsłudze, solidne i mobilne urządzenia wysokociśnieniowe gwarantują doskonałe efekty prac. Branży motoryzacyjnej firma Kärcher szczególnie poleca klasę średnią urządzeń wysokociśnieniowych HD, która dzięki swoim parametrom świetnie nadaje się do regularnego czyszczenia dużych powierzchni, zachowując przy tym mobilność i kompaktowe wymiary. Jednym z polecanych urządzeń jest HD 6/15 M, które może pracować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dzięki kołom transportowym jest mobilne i elastyczne w zastosowaniu. Posiada uchwyty do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dostęp do pompy wysokociśnieniowej oraz do układów elektrycznych jest szybki i prosty, co znacznie ułatwia serwisowanie. W standardzie 3-tłokowa pompa osiowa z hartowanymi tłokami ze stali nierdzewnej, a jego wyposażenie obejmuje m.in. dyszę Power i dyszę rotacyjną. Dodatkowo wyróżnia je zoptymalizowana pod względem przepływu pompa wysokociśnieniowa, która zmniejsza straty ciśnienia i poprawia skuteczność usuwania zanieczyszczeń. Do tego modelu producent w ramach promocji oferuje voucher w wysokości 500zł.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ henry 1 3 miesiące temu Żeby zadbać o porządek w warsztacie przydają się pojemniki metalowe zamykane fami. Kiedy wszystko ma swoje miejsce, łatwiej znaleźć to co akurat jest potrzebne, no i o wiele sprawniej się sprząta
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony