Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

Artykuł sponsorowany

miesiąc temu  07.10.2022, ~ Administrator   

Warto współpracować z EUROPART. Przejrzysty katalog, nagrody za obrót

EUROPART publikuje nowy katalog „We just do!” i zachęca do współpracy. Atrakcyjne oferty części zamiennych, akcesoriów i wyposażenia warsztatowego to nie wszystko. Na klientów EUROPART czekają również nagrody.

  • Ponad 2000 atrakcyjnych ofert
  • Liczne nowości produktowe
  • Zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i potrzeby klienta w centrum uwagi

„Kochamy to, co robimy” – pod tym hasłem firma Europart przedstawia nowy katalog „We just do!”, w którym oprócz ofert promocyjnych na atrakcyjnych warunkach, można znaleźć również mnóstwo przydatnych wskazówek dotyczących zabezpieczania ładunku z kierowcą ciężarówki i ambasadorką kobiet BGL Christiną Scheib. W katalogu poświęcono również wiele miejsca tematowi zrównoważonego rozwoju – nie tylko regenerowanym częściom i recyklingowi akumulatorów, lecz również zestawom ogniw słonecznych dla oszczędzającego CO2 zasilania samochodów ciężarowych, autobusów i serwisów mobilnych. Na wielu stronach czytelnicy znajdą linki do filmów informacyjnych lub bardziej szczegółowych informacji o produktach.

Katalog EUROPART „We just do!” ukazał się na początku października, w sam raz na rozpoczęcie jesiennej kampanii ofert specjalnych, która potrwa do 30 listopada 2022.

Na 324 stronach EUROPART prezentuje ponad 2000 wybranych artykułów, przejrzyście podzielonych na obszary wyposażenia warsztatów, techniki narzędziowej, bezpieczeństwa pracy, chemii, sprzętu i akcesoriów, oświetlenia i elektryki, silnika, montażu silnika i napędu, sprężonego powietrza, układu hamulcowego, podwozia, części domontowywanych i nasadzanych oraz transporterów. Do najlepszych ofert aktualnej jesiennej promocji należą – oprócz zestawów ogniw słonecznych do niezależnego od silnika i sieci zasilania na pokładzie – również reflektory robocze LED lub system spawania i lutowania metodą MIG/MAG T3GYS Auto firmy GYS z trzema przyłączami palników i dla prądów spawania od 15 do 200 amperów. W ofercie znajdują się nie tylko akumulatory, ale także maszyna do montażu opon Corghi czy urządzenie do regeneracji czynnika chłodniczego do przyjaznego środowisku serwisu klimatyzacji itd. Firma EUROPART oferuje również atrakcyjne warunki leasingu na wiele wysokiej jakości urządzeń i wyposażenie warsztatowe, jak np. stanowiska badawcze, podnośniki kołowe czy urządzenia diagnostyczne.

Nowości z wielu obszarów

Podobnie jak w latach ubiegłych, EUROPART prezentuje w swoim katalogu „We just do!” liczne innowacje produktowe i nowości w programie dostaw. Przykładowo firma prezentuje urządzenia do pomiaru cząstek stałych w silnikach wysokoprężnych, które są zgodne z nowymi przepisami obowiązującymi od 2023 roku. Nowością w ofercie EUROPART są środki czyszczące i pielęgnacyjne. Kilka nowości można znaleźć w ofercie świateł tylnych LED, reflektorów świateł drogowych LED oraz świateł pozycyjnych firmy Hella oraz w reflektorach roboczych producenta Strands.

Także w ofercie produktów marki własnej EUROPART – EUROPART Premium Parts – znajdują się nowości warte uwagi. Dostępne są przykładowo już nie tylko dopuszczone przez wielu producentów pojazdów oleje silnikowe, ale także dodatki uszlachetniające do oleju napędowego zapobiegające utracie oleju, na zimę lub do czyszczenia filtra cząstek stałych. Znacznie większy jest również wybór świateł tylnych marki własnej. Warto zapamiętać: na wszystkie części marki własnej EUROPART Premium Parts udzielamy trzyletniej gwarancji i tym samym oferujemy ochronę wykraczającą daleko poza ustawową gwarancję. 

Katalog liczący 324 strony firmy EUROPART o nazwie „We just do!” jest dostępny we wszystkich oddziałach EUROPART, można go też pobrać online TUTAJ.

Nowy katalog to także nowy program dla stałych klientów. Smartfony, konsole, soundbary, roboty kuchenne, ekspresy do kawy i wiele innych. O szczegóły pytajcie swoich dystrybutorów. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony