Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

ponad rok temu  22.05.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Wymianaopon.pl to COMFORT pracy w serwisie oponiarskim

WymianaOpon.pl to nowoczesna aplikacja Polskich Składów Oponiarskich, przeznaczona dla właścicieli serwisów wulkanizacyjnych i kierowców samochodów. Dzięki kalendarzowi online, klienci mogą samodzielnie wybierać dogodny termin wizyty i umawiać się online na wymianę opon jak również na inne usługi ofertowane przez warsztaty. Serwisy natomiast zyskują nowoczesne narzędzie do organizacji pracy i możliwość pozyskania nowych klientów.

Każdy serwis, który zarejestruje się na WymianaOpon.pl, otrzymuje darmowy pakiet Comfort START do testowania przez 30 dni. Pakiet ten oferuje wiele korzyści dla użytkowników: kalendarz dla 4 stanowisk z rozbiciem na miesiące, tygodnie i dni, z dogodnym podziałem na godziny, rozszerzoną wizytówkę serwisu, moduł usług dodatkowych, cennik oraz integrację kalendarza online z witryną internetową i profilem serwisu na Facebooku. Dodatkowo, użytkownicy mogą otrzymywać opinię od klientów, a  statystyki pozwalają na monitorowanie i analizowanie danych z działalności serwisu. Moduł automatycznej komunikacji SMS-wej  i e-mailowej daje poczucie komfortu stałego kontaktu zarówno dla klientów jak i serwisów.

WymianaOpon.pl oferuje także import i eksport rezerwacji (również plików ARVAL) oraz moduł depozytów, który jest kompleksowym narzędziem do organizacji magazynu. Strona jest w pełni responsywna, co oznacza, że można zarządzać swoim terminarzem przez telefon, tablet lub komputer. Po upływie 30 dni od rejestracji, jeśli serwis nie wybierze płatnego pakietu, system automatycznie włączy bezpłatny pakiet Basic FREE. Zawsze jednak istnieje możliwość wyboru dowolnego pakietu płatnego.

Kalendarz online to dzisiaj niezbędne narzędzie dla Kierowców i Serwisów, które gwarantuje komfort i efektywne zarządzanie czasem, którego wszystkim brakuje.

Autor: wymianaopon.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony