Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

4 miesiące temu  24.10.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Wyposażenie warsztatowe od Fami Polska

Wygodne i bezpieczne przechowywanie narzędzi to oczywiście klucz do sprawnej i szybkiej pracy w warsztacie samochodowym. Warto zwrócić uwagę na rozwiązanie zaprezentowane niedawno podczas targów Automotive Parts Expo w Nadarzynie przez firmę Fami Polska.

Oferujemy szafy z drzwiami przesuwnymi, skrzydłowymi, a także szafki szufladowe oraz regały na pojemniki. W miejscach, gdzie konieczne jest częste przenoszenie narzędzi sprawdzą się szafki metalowe na kółkach. W ten sposób można przewozić szafki z ciężkim sprzętem bez potrzeby dźwigania. Szafki metalowe na narzędzia z szufladami posiadają niewielkie wymiary, dzięki czemu sprawdzą się w małych pomieszczeniach, nie zajmując zbyt dużo miejsca. Regały na pojemniki to dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie trzeba mieć pod ręką różne drobne narzędzia i materiały wykończeniowe. Taki regał pozwala szybko uporządkować te przedmioty i przechowywać je w odpowiednich warunkach - opowiadają przedstawiciele firmy.

Wózki narzędziowe Fami Polska nie są tanie (ok. 4 tys. zł.), ale przedstawiciele firmy mówią o fantastycznej jakości wykonania. Warto zwrócić uwagę m.in. na bardzo dużą nośność szuflad, nawet po ich wysunięciu, które mogą stać się w tym czasie niemalże dodatkowym blatem roboczym.

Pełną ofertę firmy znajdziecie w katalogu na stronach Fami Polska.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony