ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

7 miesięcy temu  10.07.2018, ~ Administrator   

„60 years of friendship
Strona 1 z 2

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG, do której należy MEYLE AG, producent części zamiennych z Hamburga, 11 lipca 2018 r. będzie świętować jubileusz 60-lecia swojego istnienia pod hasłem „60 years of friendship" („60 lat przyjaźni"). Od momentu założenia firmy przez Wulfa Gaertnera w 1958 r. przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę do odpowiedzialnego traktowania pracowników, klientów i partnerów biznesowych oraz budowania długoletnich relacji z klientami. Pod marką MEYLE firma opracowuje, produkuje we własnych zakładach i sprzedaje w ponad 120 krajach wysokiej jakości części zamienne dedykowane na rynek części zamiennych.

„Dzięki otwartej kulturze, codziennemu wcielaniu w życie naszych wartości i wysokim wymogom jakościowym jesteśmy dziś jedną z czołowych firm działających na rynku części zamiennych", mówi dr Karl J. Gaertner, prezes zarządu. Wszystko zaczęło się w Ameryce Południowej. Tam w latach 50. XX wieku mieszkał Wulf Gaertner, założyciel firmy i pełen pasji amatorski kierowca rajdowy. Wtedy to doświadczył, jak trudno jest zakupić, wysokiej jakości części zamienne. Już wtedy Wulf Gaertner zauważył duże zapotrzebowanie na części zamienne do niemieckich pojazdów i 11 lipca 1958 r. założył firmę eksportową Wulf Gaertner Autoparts. „W ostatnich 60 latach dużo się wydarzyło. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego ciągłego rozwoju. Wynika on z tego, że wartości, na których mój wujek Wulf Gaertner zbudował firmę, są obecne po dziś dzień. Jego credo „The friendship of those we serve is the foundation of our success" („Przyjaźń z tymi, na rzecz których działamy, jest podstawą naszego sukcesu") stanowi fundament naszej codziennej pracy oraz długoletnich relacji z partnerami biznesowymi – i jest to zauważalne we wszystkich obszarach".

W początkowych latach działalności firma specjalizowała się w eksporcie oryginalnych części zamiennych do pojazdów produkcji niemieckiej, do USA i Ameryki Łacińskiej. W następnych latach systematycznie rozbudowywano sieć dystrybucyjną, a przejęcie marki MEYLE w 1995 r. zapoczątkowało działalność w obszarze produkcji wysokiej jakości części zamiennych. Ciągły rozwój zaowocował powstaniem własnych zakładów produkcyjnych, w których produkuje się części do podwozi i układów kierowniczych. Spółki kapitałowe na całym świecie, m.in. we Francji, Hiszpanii, Anglii i Chinach, wzmacniają międzynarodową dystrybucję i zapewniają dostępność marki MEYLE w ponad 120 krajach.

Tagi: Meyle,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony