Wydarzenia

Wydarzenia

3 miesiące temu  05.04.2022, ~ Administrator   

9. edycja AP EXPERT w Auto Partner SA pełna wrażeń

Do startu! Gotowi? Start! 1 marca ruszyła wyczekiwana promocja AP EXPERT 2022 organizowana przez Auto Partner SA przy wsparciu szerokiego grona partnerów. Tym samym codziennością wielu klientów warsztatowych stało się zdobywanie punktów i walka o udział w Wielkim Finale, by później zdobyć tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Stawka jest wysoka – w tym roku pula nagród wynosi 850 tysięcy złotych!

AP EXPERT to długoterminowa i prestiżowa promocja skierowana do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, promująca wiedzę i profesjonalizm zawodowy. W przeciągu ośmiu edycji, z działania początkowo dla kilkuset uczestników, zyskała dużą popularność i stała się rozpoznawalną akcją promującą dobre praktyki w warsztatach oraz stałe poszerzanie wiedzy wśród mechaników. 

Celem AP EXPERT jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce, a zwłaszcza tego, który zdobędzie miano „Wybitny Wśród Ekspertów”. AP EXPERT to także jedna z ulubionych promocji klientów Auto Partner SA, dlatego też i w tym roku przygotowano nie lada wyzwania. Co jednak najważniejsze – po dwóch latach pandemicznych ograniczeń Finał Teoretyczny zostanie przeprowadzony już stacjonarnie w trakcie eventu finałowego. Wydarzeniu będą towarzyszyć również targi dostawców, wyjątkowe atrakcje terenowe i wieczorna uroczysta gala!

Jak co roku, akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są Eliminacje, które trwają sześć miesięcy, tj. od 1 marca do 31 sierpnia 2022 roku. Droga do Wielkiego Finału nie może być łatwa – na uczestników promocji czeka pięć eliminacyjnych testów wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej, dzięki którym zdobywają cenne punkty. Każdy uczestnik zobowiązany jest wypełnić minimum trzy testy wiedzy. Kolejne punkty uczestnicy zyskują za zakupy wybranego asortymentu partnerów akcji. Całość dopełniają dodatkowe punkty (liczone podwójnie) zebrane w specjalnych comiesięcznych akcjach promocyjnych.

W tej edycji, wzorem ubiegłego roku, klienci zarejestrowani w promocji zostali podzieleni na 3 grupy obrotowe (A, B i C) i na podstawie obrotów walczą o miejsce w rankingu w swojej grupie. Z każdej grupy do Wielkiego Finału awansuje inna liczba uczestników – łącznie 150 osób – dzięki temu szansę na awans mają również nieduzi klienci. Co ważne, każda grupa ma swoje minimum zakupowe do zrealizowania, a brak realizacji uniemożliwia awans do finału.

Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału, czyli drugiego etapu promocji, czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie ilości zdobytych punktów, wybrana zostanie najlepsza dziesiątka, awansująca tym samym do części praktycznej finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednich latach, będzie składała się z Dużego i Małego Finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody! 

Cała promocja potrwa sześć miesięcy i zakończy się 31 sierpnia 2022 r. Zwieńczy ją Wielki Finał połączony z niesamowitym eventem, który odbędzie się w dniach 9-11 września w luksusowym hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Właśnie wtedy poznamy szczęśliwego zwycięzcę, który zdobędzie nagrodę główną – samochód osobowy Škoda Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM i tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. W trakcie promocji rozdamy także wiele nagród dodatkowych – narzędzi warsztatowych, a do tego każdy finalista wraz z osobą towarzyszącą skorzysta z niesamowitych atrakcji u podnóża Tatr, natomiast wieczorny bankiet będzie artystycznym zwieńczeniem promocji.

Zaloguj się na platformie już dziś i stań do walki o cenne nagrody! To Ty możesz zostać Wybitnym Wśród Ekspertów! Rejestracja, regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.
Partnerzy główni: Valeo,  Febi, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.

Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony