Wydarzenia

Warto wiedzieć

Promocje

Wydarzenia

ponad rok temu  19.03.2019, ~ Administrator   

AP EXPERT 2019: skuter za najlepszy test wiedzy

AP EXPERT to strategiczna promocja Auto Partner, która trwa już od 1 lutego, a pierwszy test z wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej odbył się w dniach 1-5 marca. Nagrodzono dziesięciu najlepszych uczestników.

Nagrodą za pierwsze miejsce był skuter Barton Falcon 125, który trafił do Ostrowa Wielkopolskiego, do właściciela warsztatu AUTO SERWIS DARIUSZ WOŹNIAK – gratulujemy. Pozostałych, najlepszych 9 klientów zostało obdarowanych profesjonalnymi kluczami udarowymi przemysłowymi bądź kluczami dynamometrycznymi ½” 50-350 Nm marki ROOKS.

Kolejny test już niebawem – 1 kwietnia 2019.

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. Wyłonionych 150 uczestników z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

Łącznie pula nagród tegorocznej edycji to prawie 500 tysięcy złotych złotych, a zwycięzca otrzyma samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są: Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear.
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies.
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul

Szczegóły promocji: www.apexpert.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony