Reklama

Wydarzenia

Wydarzenia

12 miesięcy temu  25.05.2017, ~ Administrator   

AP EXPERT: zmagania trwają!

Z dniem 1 marca 2017 roku ruszyła już IV edycja prestiżowej promocji AP EXPERT organizowanej przez Auto Partner SA.

AP EXPERT to długoterminowa i prestiżowa promocja, która skierowana jest do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 marca do 31 sierpnia 2017 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał z niesamowitym, bo aż 3-dniowym, eventem motoryzacyjnym.

Na uczestników będą czekać rajdowe samochody, off-roadowe motocykle i quady oraz zapierające dech w piersiach akrobacje śmigłowcami. Wieczorem odbędzie się Wielka Gala z wręczeniem nagród i niesamowitymi Gwiazdami, a doskonały humor zagwarantuje nam Kabaret Smile.

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. Eliminacje pozwolą wyłonić 100 klientów, którzy w tym etapie zdobędą największą liczbę punktów, i którzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu promocji – Wielkiego Finału, w którym uczestnicy będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

Część praktyczna będzie składała się z Wielkiego i Małego Finału, a dla wszystkich uczestników, którzy dotrą do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner. Na zwycięzcę Małego Finału praktycznego czeka nowy motocykl Suzuki GSX-R125, z kolei zdobywca drugiego miejsca w Wielkim Finale praktycznym otrzyma samochód osobowy Seat Ibiza. Jednak tą najważniejszą i najbardziej pożądaną nagrodą za pierwsze miejsce, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”, będzie samochód osobowy Audi A4 Limousine z 2017 roku.

Łączna wartość puli nagród z roku na rok rośnie, a w tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 wynosi aż PÓŁ MILIONA złotych! 
Obecna edycja jest wpierana przez partnerów tytularnych: Bosch, Castrol, Sachs, Lemförder i TRW.

W ostatnich latach promocji AP EXPERT uczestnicy, oprócz zaciętej walki o główne nagrody, mogli także skorzystać z niesamowitych motoryzacyjnych atrakcji, jak samochody off-roadowe czy samochody wyścigowe. Moc adrenaliny towarzyszyła wszystkim przez cały dzień, a Wieczorna Gala, z dawką znakomitego humoru i doskonałą zabawą, na długo została w pamięci uczestników AP EXPERT.

Nie czekaj, dołącz do promocji i walcz o cenne nagrody – szczegóły na stronie www.apexpert.pl

Media do artykułu

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony