ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

4 miesiące temu  17.06.2019, ~ Administrator   

 AS-PL podsumowuje targi Automechanika Birmingham

Na początku czerwca odbyły się targi Automechanika Birmingham. Było to największe tego typu wydarzenie motoryzacyjne w Wielkiej Brytanii. Wśród wystawców - polska firma AS-PL, która prezentowała nowości produktowe i bestsellery na rynku brytyjskim.

Teren wystawienniczy był podzielony na trzy sekcje tematyczne, tj. Aftermarket, Garage Quarter i Vehicle Production. Uczestnicy targów mogli spotkać się z wystawcami na aż czterech obszernych halach. Na jednej z nich zlokalizowane było stoisko AS-PL (Hala nr 19 stoisko N164). Dodatkowo produkty AS-PL były pokazane podczas prezentacji nowych produktów w kategoriach Commercial Vehicle Shocase dot. pojazdów użytkowych oraz Remanufacturing Showcase.

„Targi Automechanika Birmingham były dla nas okazją do prezentacji oferty w szerokim gronie odbiorców, nie tylko z brytyjskiego rynku. Nasza firma została zauważona przez wielu wystawców i uczestników, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność naszej marki.” – podsumowuje wydarzenie Kevin Sharp, Regionalny Dyrektor Handlowy na Wielką Brytanię, Irlandię, Australię i Oceanię. „Rynek brytyjski jest dla nas bardzo ważny, dlatego korzystamy z możliwości, aby nawiązać kontakt z jak największą liczbą nowych klientów, a także móc spotkać się obecnymi, bardzo ważnymi dla nas klientami” – wyjaśnia Kevin Sharp.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony