Wydarzenia

Warto wiedzieć

4 miesiące temu  15.05.2023, ~ Michał Żak,   Czas czytania 1 minuta

Bezpłatne seminarium SGSP i NETZSCH

Techniki badań palności i detekcji czynników CBRNE w inżynierii bezpieczeństwa będą tematem przewodnim seminarium zorganizowanego przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej i Firmę NETZSCH. Już można rejestrować swój udział w wydarzeniu - 14 czerwca w Warszawie.

Jednym z kluczowych kryteriów przy doborze materiałów i komponentów konstrukcyjnych w wielu dziedzinach przemysłu jest ich odporność na ogień. Materiały muszą spełniać restrykcyjne normy europejskie w tym zakresie.

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z aparaturą służącą do badań palności i substancji niebezpiecznych, przybliżenie ich konstrukcji i zasady działania oraz norm w oparciu o jakie pracują. W drugiej części seminarium przewidziany jest pokaz aparatury firmy NETZSCH do badań palności, pokaz systemów do detekcji czynników CBRNE firmy Bruker Optics oraz pokaz mikroskopu SEM do analizy powłok przeciwpożarowych przez firmę PIK Instruments.

Już można zgłaszać swój udział w wydarzeniu – miejscem spotkania będzie Szkoła Główna Służby Pożarniczej, ul. Słowackiego 52/54, 01-629 Warszawa (tu link: https://analyzing-testing.netzsch.com/en/events/2023/seminars/techniki-badan-palnosci-i-detekcji-czynnikow-cbrne-w-inzynierii-bezpieczenstwa-nbsp/formularza-rejestracyjnego). Każdy uczestnik seminarium otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Fot. NETZSCH

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony