Fot. Piotr Łukaszewicz
Na trwających do końca tego tygodnia targach Geneva Motor Show Brembo jest jednym z nielicznych producentów części samochodowych. Na wystawie dominują oczywiście producenci aut.
Co pokazuje ten włoski producent części do układów hamulcowych? Szereg nowości w swojej ofercie. Po pierwsze są zaciski z niezwykłymi wzorami zainspirowanymi światem mody i sztuki. Znajdziemy też drugą generację dwuczęściowych pływających tarcz hamulcowych dual-cast wykonanych z żeliwa i aluminium oraz rozszerzoną gamę lekkich tarcz hamulcowych dla samochodów o wysokich osiągach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Fot. Piotr Łukaszewicz



![Brembo na targach Geneva Motor Show [ZDJĘCIA]](https://warsztat.pl/img/artykuly/68658_brembo-na-targach-geneva-motor-show-zdjeci_1.jpg?dta=1552261122)
Komentarze (0)