Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

9 miesięcy temu  14.10.2019, ~ Administrator   

Diesel Service Mazanek (woj. śląskie) gościł partnerów technicznych

Fot. Rafał Dobrowolski

Siedziba firmy Mazanek Diesel Serwis mieści się w Woźnikach w województwie śląskim. Jej specjalnością jest naprawa i regeneracja wtryskiwaczy, układów Common Rail, regeneracja pomp wtryskowych oraz pompowtryskiwaczy, a także naprawa i regeneracja podzespołów w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych, budowlanych.

Kulminacyjnym punktem sobotniego spotkania było odsłonięcie tablicy w punktu obsługi klienta, a sama uroczystość stanowiła zwieńczenie nowej inwestycji w zaplecze warsztatowe.

Do siedziby swego partnera technicznego (DPT) - mowa o firmie Mazanek - przybyli reprezentanci serwisów działających w sieci Delphi: BS AUTOLAND (DSC) z Zielonej Góry, DZIERZYK (DSC) z Tucholi, KUPCZYK (DSC) z Częstochowy, BS MOTO MAZURY (DSC) z Mrągowo, MUDLAFF (DSC) z Pucka, NOWAK (DSC) z Antoninowa, WNUK (DSC) z Małogoszczy, a też MIGAŁA (były DSC) z Oleśnicy i BS WULKAN (PARTNER MDM) z Suchej Beskidzkiej. Wśród zaproszonych był też właściciel firmy DS GROBORZ (ASO) ze Stanowic i zainteresowani wejściem do sieci J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o – właściciele firm DUER KARAŚ z Słubic i AUTO-ELEKTRO LIEDTKE z Grudziądza. W sumie kilkanaście firm, z czego 12 otrzymało certyfikaty i tym samym potwierdziło swój status DSC.

Na spotkaniu podjęta została wspólna dyskusja, podczas której omówiono dotychczasowe działania DSC przy współpracy DPT oraz przewidywania i dalszy rozwój rynku motoryzacyjnego. Dyskusję prowadził Krzysztof Lewandowski z J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o., który zaprezentował przybyłym nowe urządzenie do wtryskiwaczy benzynowych Excalibur GDi Hartridge do testowania silników benzynowych.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony